ycipk-1hkcj0

BlackBerry świętuje wskrzeszenie marki. Specjalna edycja telefonu

BlackBerry nie zamierza zwalniać tempa. Na targach CES w Las Vegas firma zaprezentowała kolejny produkt w swoim portfolio. BlackBerry KEYone w brązowym wariancie kolorystycznym trafi do sprzedaży jeszcze w tym kwartale.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
BlackBerry Bronze Edition.
BlackBerry Bronze Edition. (Materiały prasowe)
ycipk-1hkcj0

Powód tej decyzji jest dość oczywisty – spore zainteresowanie ze strony konsumentów, które satysfakcjonuje właściciela marki, firmę TCL Communication.

- Nowe smartfony BlackBerry będą są dostępnie w ponad 50 krajach. Mamy solidne podstawy, by stale rozszerzać nasz katalog produktów w 2018 roku. Klienci mogą spodziewać się przynajmniej dwóch nowych smartfonów – powiedział Alain Lejeune, globalny manager w BlackBerry Mobile.

Ta marka niedawno obchodziła dekadę istnienia

ycipk-1hkcj0

Alex Thurber, wiceprezes firmy, określił nowe smartfony jako najbezpieczniejsze urządzenia z system Android.

- Zaprojektowaliśmy zabezpieczenia w każdym możliwym elemencie oprogramowania – podkreśla.- Jesteśmy zachwyceni, że TCL Communication zdecydował się wydać telefon BlackBerry Motion w USA ze swoją wyjątkową żywotnością baterii oraz dotykowym interfejsem, wraz z docenionym na rynkach globalnych modelu BlackBerry KEYone, który jest dostępny w wariancie dual-SIM. W 2018 będziemy blisko współpracować z TCL Communication, by wprowadzić Androida 8.0 Oreo wraz z dodatkowymi zabezpieczeniami oraz innymi funkcjami, by stale poszerzać przyjemność korzystania z telefonu – powiedział.

Efektem dobrego przyjęcia jest wypuszczenie na rynek specjalnej edycji BlackBerry KEYone o nazwie Bronze Edition. Smartfon posiada matowo brązowe wykończenie oraz wejście na dwie karty SIM. Dodatki uzupełnia pamięć 4GB oraz wewnętrzny dysk o pojemności 64 GB. Ceny oraz dostępność w poszczególnych krajach zostanie ujawniona wkrótce.

ycipk-1hkcj0
Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1hkcj0

ycipk-1hkcj0
ycipk-1hkcj0