Trwa ładowanie...
d3xy4ep
Giznet.pl

BlackBerry pracuje nad własnym wirtualnym asystentem

Wygląda na to, że Microsoft nie jest jedyną firmą, która w pocie czoła przygotowuje własną wersję wirtualnego asystenta dedykowanego swemu flagowemu OS-owi dla urządzeń mobilnych. Jak informuje portal N4BB.com, prace nad autorskim wariantem tego typu usługi rozpoczęło także zmagające się z wielorakimi problemami kanadyjskie Blackberry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
BlackBerry pracuje nad własnym wirtualnym asystentem
(Materiały prasowe)
d3xy4ep

Zgodnie z doniesieniami redakcji serwisu, plany firmy wyszły na jaw za sprawą wycieku „builda”. oprogramowania smartfonów BB w wersji oznaczonej numerem 10.3.0.140. Umieszczona w nim aplikacja nosi na razie mało kreatywną nazwę „Inteligentny asystent” i jak poniekąd możecie zobaczyć na filmiku poniżej, póki co daleko jej do stanu pełnego ukończenia oraz idącej za nim funkcjonalności. Właśnie z tego powodu, na razie trudno powiedzieć jak może prezentować się jej ostateczny wygląd – zarówno złożoność, jak i poszczególne funkcje usługi pozostaną przez jakiś czas w sferze czystych, zapewne średnio dokładnych spekulacji.

Tak czy inaczej, wydaje się, że w dobie podobnych serwisów w rodzaju Siri, Google Now i coraz słynniejszej Cortany, wprowadzenie tego typu aplikacji raczej nie zaszkodziłoby starszym oraz nowszym urządzeniom BlackBerry.

Poniżej krótki przegląd wspomnianej wersji OS-u autorstwa N4BB.com

Polecamy w serwisie Giznet.pl: Android Wear – pomysł Google na przyszłość

d3xy4ep

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d3xy4ep

d3xy4ep