Biznesowe 52 cale LCD od Sony

Biznesowe 52 cale LCD od Sony
Źródło zdjęć: © IDG

02.02.2008 08:30, aktual.: 04.02.2008 09:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Sony przedstawiła nowy monitor LCD o 52-calowej przekątnej. Model GXD-L52H1 przeznaczony jest głównie do zastosowania w nowoczesnych systemach reklamowych i oferuje możliwość prezentacji materiałów w jakości Full HD.

GXD-L52H1 oferuje 52-calowy panel LCD o rozdzielczości Full HD, czyli 1920 x 1080 pikseli ( deklarowane wartości jasności i kontrastu to, odpowiednio, 500 cd/m2 i 800:1 ). Wyświetlacz, który przeznaczony jest do zastosowań biznesowych ( np. hotele, dworce kolejowe, centra handlowe czy porty lotnicze ) może być zamontowany w pozycji pionowej lub poziomej.

Obraz
© Sony GXD-L52H1 (fot. IDG)

Sprzęt potrafi pracować w trudnych warunkach - zapewnia mu to solidna obudowa odporna na kurz ( brak w niej otworów wentylacyjnych ) oraz specjalna zabezpieczająca ciekłokrystaliczną matrycę tafla szkła, którą można w razie potrzeby w prosty sposób wymienić bez potrzeby demontażu monitora. Warto też wspomnieć o kompatybilności ze standardem HDSDI oraz wbudowanych w tylnej części głośnikach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta. - http://www.sonybiz.net/biz/view/showflexiblehub.action?logicalname=home&site=biz_en_eu§iontype=home

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)