Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału Netgear - koniec ze znikającym Wi-Fi i zbędnym okablowaniem

Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału Netgear - koniec ze znikającym Wi-Fi i zbędnym okablowaniem22.10.2014 15:27
Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału Netgear - koniec ze znikającym Wi-Fi i zbędnym okablowaniem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nowy wzmacniacz sygnału Netgear wzmacnia sygnał i polepsza jakość domowej sieci bezprzewodowej. Zapewnia stabilne i szybkie połączenie, dzięki czemu niweluje problem zaniku sygnału bądź martwych stref. Do tego działa z każdym standardowym routerem Wi-Fi i wszystkimi urządzeniami mobilnymi.

Model EX270. zwiększa zasięg i przepustowość istniejącej sieci WiFi do 300 Mbps, co znacząco wpływa na komfort korzystania z domowego internetu w dużym mieszkaniu i niewielkim domu. Urządzenie działa zaraz po wpięciu do gniazdka elektrycznego, nie są więc potrzebne żadne dodatkowe kable. Dwie zewnętrzne anteny gwarantują znaczące wzmocnienie sygnału, a port Fast Ethernet umożliwia przewodowe podłączenie dodatkowego urządzenia, takiego jak odtwarzacz Blu-Ray, konsola do gier, odtwarzacz strumieniowy oraz telewizor Smart TV. Polepszenie zasięgu i mocy sieci WiFi sprawia, że korzystanie z urządzeń mobilnych - laptopów, tabletów czy smartfonów oraz poruszanie się z nimi po całym domu odbywa się bez zakłóceń sygnału.
Wzmacniacz jest uniwersalnym urządzeniem, współpracującym ze wszystkimi routerami Wi-Fi w standardzie 802.1. b/g/n. Instalacja wzmacniacza odbywa się praktycznie automatycznie i nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy wgrywania oprogramowania z płyty CD.
Cena rynkowa Netgear EX2370. Range Extender to około 115 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)