Bezprzewodowy strażnik Linksysa

Bezprzewodowy strażnik Linksysa

Bezprzewodowy strażnik Linksysa
Źródło zdjęć: © Linksys
18.07.2008 11:42, aktualizacja: 18.07.2008 11:57

Firma Linksys®, przedstawia bezprzewodową
kamerę WVC54GCA przeznaczoną do zastosowania domowego. Kamera
charakteryzuje się wbudowanym serwerem www oraz specjalnym
oprogramowaniem, które czynią z niej doskonałe urządzenie monitorujące

Firma Linksys, przedstawia bezprzewodową kamerę WVC54GCA przeznaczoną do zastosowania domowego. Kamera charakteryzuje się wbudowanym serwerem www oraz specjalnym oprogramowaniem, które czynią z niej doskonałe urządzenie monitorujące.

Wygodna obsługa
W przeciwieństwie do zwykłej kamery internetowej, która wymaga podłączenia do komputera z dostępem do internetu, model WVC54GCA można bezpośrednio podłączyć do bezprzewodowej sieci domowej. Jest to możliwe, ponieważ kamera wyposażona jest w oprogramowanie umożliwiające jej zdalną obsługę i przesyłanie danych. Aby uzyskać dostęp do monitorowanej przestrzeni, użytkownik musi jedynie zalogować się na podanej stronie internetowej.

Obraz
© WVC54GCA (fot. Linksys)

*Automatyczne powiadamianie *Kamera WVC54GCA posiada specjalny tryb bezpieczeństwa, który wykrywa ruch i automatycznie powiadamia użytkownika. Do stosownego komunikatu dołączany jest również materiał audio-video. Po otrzymaniu wiadomości, użytkownik może zalogować się do kamery i na bieżąco obserwować sytuację. Urządzenie umożliwia ponadto zapisywanie obrazu na dysk lokalny o ustalonej przez użytkownika porze.

*Dane techniczne *Kamera WVC54GCA obsługuje do czterech użytkowników jednocześnie; obsługiwane formaty video: MPEG-4 oraz MJPEG w rozdzielczości do 640x480 pikseli.
Urządzenie wyposażone jest w interfejs bezprzewodowy (802.11g) oraz port FastEthernet 10/100.

*Ceny oraz dostępność *Kamera WVC54GCA jest dostępna u autoryzowanych sprzedawców oraz w sklepach internetowych. Sugerowana cena detaliczna to 330 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)