Trwa ładowanie...
dyptv1y
Gadżety

Bezprzewodowa stacja pogodowa Prestigio

Prestigio wprowadza do oferty bezprzewodową, inteligentną stację pogodową PTH01BT, która odczytuje dane meteorologiczne, takie jak temperatura, ciśnienie atmosferyczne oraz dane dotyczące wilgotności powietrza i przesyła je bezpośrednio na smartfon lub tablet
Share
Bezprzewodowa stacja pogodowa Prestigio
Źródło: Materiały prasowe
dyptv1y

Stacja jest zasilana przez dwie baterie AAA, dzięki którym –. według zapewnień producenta - urządzenie może nieprzerwanie pracować przez ponad rok. Technologia Bluetooth 4.0, w oparciu o którą działa urządzenie, umożliwia bezprzewodową komunikację w odległości do 20 metrów od smartfona czy tabletu, na którym zainstalowano dedykowaną aplikację pogodową. Aplikacja pokazuje między innymi pomiary bieżącej temperatury, ciśnienia i wilgotności oraz wykresy zmian poszczególnych wskaźników w przedziale czasowym. Dane prezentowane są w jednostkach właściwych dla danego kraju, a każdą z wartości można wyeksportować do osobnego, ekranowego widgetu. Wymogiem kompatybilności sprzętowej dla smartfonów i tabletów jest system Android w wersji 4.3 lub wyższej oraz Bluetooth 4.0. Aplikacja będzie też dostępna na iOS w wydaniu 6 lub wyższym.

Stacja pozwala określić temperaturę z dokładnością do 0.5 stopnia Celsjusza w przedziale od -2. do +85 stopni, wilgotność powietrza z dokładnością do 4.5% w zakresie 20-99%, a ciśnienie w przybliżeniu do 0,02 mbar w zakresie 260 – 1260 Milibarów.

Cena: 160 zł.

Stacje pogody i mierniki ozdobne w świetnych cenach. Znajdź najlepszą ofertę >>

dyptv1y

Podziel się opinią

Share
dyptv1y
dyptv1y
Więcej tematów