Qaqwqwrqw

Bezprzewodowa redukcja szumów - test najciekawszych modeli

Wycisz świat korzystając z bezkablowych słuchawek, które wiedzą, jak dostarczyć niczym niezakłóconą muzykę. Wybraliśmy trzy najciekawsze modele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakie bezprzewodowe słuchawki są najlepsze?
Jakie bezprzewodowe słuchawki są najlepsze? (Wikimedia Commons CC BY, Fot: Kashirin Nickolai)
Qaqwqwrqw

Lindy BNX-60

Dziesięć punktów dla tego, kto zgadnie, dlaczego Lindy są w tym zestawieniu. To dość proste, prawda? BNX-60 to tani klon Bose BA35. I wiesz co? Te słuchawki potrafią zaskoczyć. W przystępnej cenie upakowano porządne podzespoły, m.in. system aktywnej redukcji szumów i moduł łączności bezprzewodowej. Być może nie wyglądają tak elegancko jak Bose, ale leżą na głowie równie wygodnie, co droższy sprzęt.

Materiał prasowy
Podziel się
Qaqwqwrqw

Co w nich dobrego?

Jeśli tylko będziesz realistą, zakochasz się w Lindy. System redukcji szumów nie jest tak dobry jak ten Bose: ścina po prostu niższe częstotliwości, dzięki czemu nie musisz rozkręcać głośności muzyki podczas podróży pociągiem. Za to dźwięk jest dynamiczny i pełny, a bas wystarczająco soczysty jak na sprzęt w tej cenie. Najlepsza jest bateria – działa przez 15 godzin.

Cena - 477 zł

Zdaniem Stuffa

Qaqwqwrqw

Ma przeciętny system redukcji szumów, ale brzmi znacznie lepiej, niż się spodziewasz.

AKG N60 NC BT

Materiał prasowy
Podziel się

Znasz je? To bezprzewodowa wersja słuchawek N60 NC, które zadebiutowały w 2015 roku. Za brak kabli dopłacasz kilkaset złotych, ale nie będziesz żałować żadnej wydanej złotówki. Te zadziwiająco lekkie słuchawki cieszą oko stylowym, czarnym wykończeniem i są także bardzo dobrze zbudowane. Nauszniki dobrze przylegają, a pałąk nie wciśnie ci nauszników do mózgu.

Qaqwqwrqw

Co w nich dobrego?

Przede wszystkim są warte swojej ceny. Kiedy włączysz system redukcji szumów, ten odfiltruje większość irytujących odgłosów tła, a dźwięk jest więcej niż zadowalający. Zachwycisz się przede wszystkim czystym brzmieniem średnich i wysokich tonów – wokale brzmią rewelacyjnie. Ponadto grają 15 godzin przez Bluetooth i 30 godzin podłączone po kablu.

Cena - 1299 zł

Zdaniem Stuffa

Qaqwqwrqw

Genialnie brzmiący zabójca szumów, który w swojej cenie nie ma sobie równych.

Sennheiser M2 AEBT

Słuchawki tłumiące dźwięki rzadko wyglądają kusząco, ale tym Sennheiserom to się udało. Cieszą oko niesamowitym wzornictwem: nauszniki obleczono miękką skórą, a pałąk składa się, abyś zawsze mógł mieć je przy sobie. Co więcej, w prawym nauszniku znajdziesz przyciski do kontrolowania muzyki.

Co w nich dobrego?

Qaqwqwrqw

Słuchawki doskonale sprawdzą się na pokładzie samolotu, gdyż są w stanie wytłumić to, z czym nie radzi sobie większość konkurentów: irytujący płacz niemowlaka. Zapewniają pełne brzmienie o znakomitej wyrazistości: niskie tony są głębokie, a środek pasma pełen miłych dla ucha szczegółów. Żywotność baterii jest rewelacyjna, pozwolą ci odciąć się od świata na 22 godziny.

Cena - 1199 zł

Zdaniem Stuffa

Luksusowe słuchawki bezprzedowowe, które brzmią i wyglądają doskonale.

Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw