Bezpieczn@Szkoła, szkolne sieci pod ochroną

Bezpieczn@Szkoła, szkolne sieci pod ochroną

Bezpieczn@Szkoła, szkolne sieci pod ochroną
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
03.10.2008 13:23, aktualizacja: 03.10.2008 14:08

Program "Bezpieczn@Szkoła z Panda Security" skierowany jest do
dyrektorów publicznych szkół podstawowych, średnich i gimnazjów, którzy
poszukują kompleksowej ochrony stacji roboczych, serwerów plików i
serwerów MS Exchange z centralną konsolą administracyjną. W ramach
programu szkoły mogą zakupić w specjalnej cenie roczną
licencję, bez limitu stanowisk, rozwiązania Panda Security for Business
with Exchange

*Program "Bezpieczn@Szkoła z Panda Security" skierowany jest do dyrektorów publicznych szkół podstawowych, średnich i gimnazjów, którzy poszukują kompleksowej ochrony stacji roboczych, serwerów plików i serwerów MS Exchange z centralną konsolą administracyjną. W ramach programu szkoły mogą zakupić w specjalnej cenie 340 zł netto roczną licencję, bez limitu stanowisk, rozwiązania Panda Security for Business with Exchange. *
Firma umożliwia również skorzystanie z najnowszego programu Panda Internet Security 2009, który daje możliwość blokowania uczniom dostępu do stron pornograficznych, propagujących przemoc, nienawiść i dyskryminację oraz zachowania naruszające normy obyczajowe, lub Panda for Desktops, który chroni komputer z systemem Linux lub Windows przed wszelkimi zagrożeniami oraz intruzami.

Rozwiązanie Panda Security for Business with Exchange przeznaczone jest do ochrony komputerów, serwerów plików i serwerów poczty. Może być wdrożone nie tylko w pracowni komputerowej, ale także w administacji szkoły. Panda Security for Business with Exchange zabezpiecza kompleksowo przed wirusami, programami szpiegującymi, spamem, narzędziami hakerskimi i lukami w oprogramowaniu oraz pozwala centralnie zarządzać bezpieczeństwem w całej szkole. Dostępne są również automatyczne aktualizacje.

"_ W Europie 85% dzieci w wieku 12-17 lat korzysta z sieci niemal codziennie, więc trzeba je chronić przed treściami, które mogą być szkodliwe. Rząd wprawdzie nie wydał rozporządzenia zobowiązującego do stosowania odpowiedniego oprogramowania, ale warto o tym pomyśleć. Dlatego przygotowaliśmy dla szkół specjalny pakiet Panda Security for Business with Exchange. Standardowo nie oferujemy tego rozwiązania bez limitu stanowisk – dla szkół robimy wyjątek - przy stałej cenie mogą one uzyskać ochronę na nieograniczoną liczbę stanowisk _" – przekonuje Paweł Kotowski, Country Manager firmy Panda Security w Polsce.

"Bezpieczn@Szkoła z Panda Security" – dodatkowe korzyści
Szkoły, które przystąpią do programu "Bezpieczn@Szkoła z Panda Security" będą mogły skorzystać również z telefonicznej pomocy technicznej oraz otrzymać materiały dydaktyczne na temat zagrożeń oraz bezpieczeństwa w sieci. Firma Panda Security zaoferowała również przekazanie nagród dla uczniów w organizowanych przez szkołę konkursach. Nagrodami będą programy antywirusowe. Dodatkowo, nauczyciele ze szkół, które wezmą udział w programie "Bezpieczn@Szkoła z Panda Security" będą mogli zakupić na użytek domowy oprogramowanie Panda Internet Security 2009 w promocyjnej cenie 36 PLN brutto.

Więcej informacji o programie "Bezpieczn@Szkoła z Panda Security" pod adresem: http://www.pspolska.pl/produkty/oferta_specjalna

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)