Trwa ładowanie...
ycipk-3jrwfn

Bezmyślne zachowanie 31-latki. Blokowała numer alarmowy 500 razy

Tylko jednego dnia wykonała około 500 połączeń na numer 112. W ten sposób doprowadziła do wielokrotnego zablokowania linii osobom, które naprawdę potrzebowały pomocy. Policjanci z Dzierżoniowa ustalili jej tożsamość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pamiętajmy, aby nigdy nie dzwonić pod 112, jeśli nie potrzebujemy pomocy
Pamiętajmy, aby nigdy nie dzwonić pod 112, jeśli nie potrzebujemy pomocy (East News, Fot: Polska Press)
ycipk-3jrwfn

Wciągu jednego dnia kobieta około 500 razy zadzwoniła na numer alarmowy 112. W ten sposób mogła doprowadzić do utrudnień w połączeniu osobom, które naprawdę potrzebowały pomocy. Kobieta wykonywała połączenia bezpodstawnie.

Jak informuje KWP we Wrocławiu na stronie policja.pl, 16 kwietnia na numer alarmowy wielokrotnie były wykonywane połączenia z tego samego numeru telefonu. Większość z nich był to głuche telefony, a słychać było jedynie odgłosy rozmów. To świadczyło, że nikt nie potrzebuje pomocy.

Dzierżoniowscy policjanci namierzyli użytkownika telefonu, z którego były nawiązywane połączenia. Okazało się, że właścicielem była 31-letnia mieszkanka Dzierżoniowa. Kobieta była już znana policji. Już kilka razy wcześniej bezpodstawnie zgłaszała interwencję policji i wzywała pogotowie.

ycipk-3jrwfn

Przez swoje zachowanie, został skierowany wniosek do Sądu Rejonowego w Dzierżoniowie. Za jej wyczyn grozi jej kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny do 1,5 tys. złotych.

Źródło: Policja.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3jrwfn

ycipk-3jrwfn
ycipk-3jrwfn