Belkin rezygnuje z oficjalnej prezentacji na Macworld Expo

Belkin rezygnuje z oficjalnej prezentacji na Macworld Expo
Źródło zdjęć: © Belkin

06.12.2008 12:33, aktual.: 08.12.2008 09:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To już drugi przypadek w tym tygodniu, kiedy jeden z większych producentów decyduje się nie brać udziału w imprezie Macworld Conference & Expo, jaka organizowana jest w przyszłym miesiącu. Tym razem wycofała się firma Belkin.

Belkin jest firmą produkującą urządzenia peryferyjne. W piątek spółka ta potwierdziła, że nie zamierza organizować swojego stanowiska promocyjnego na Macworld Conference & Expo.

_ "Nie będziemy na konferencji organizować żadnej swojej wystawy. Nie oznacza to jednak, że nie pojawimy się na imprezie. Przedstawiciele Belkin będą obecni i przeprowadzą szereg spotkań z obecnymi partnerami oraz potencjalnymi klientami." _

Zdaniem przedstawicielki firmy Belkin, Melody Chalaban, nie jest to spowodowane kłopotami finansowymi spółki. Chodzi tu bardziej o sytuację klientów, którzy mocniej odczuwają kryzys ekonomiczny. Producent urządzeń peryferyjnych postanowił więc nie inwestować w konferencję i pieniądze przeznaczyć na pomoc swoim klientom ( w postaci zniżek czy promocji ).

Organizatorzy Macworld Expo wyrazili smutek z powodu rezygnacji kolejnej firmy. Prognozy dotyczące konferencji są jednak nadal bardzo optymistyczne.

_ "W tym roku Macworld Expo odwiedzi około 500 wystawców. Jest nam oczywiście bardzo przykro z powodu nieobecności firmy Belkin. Jesteśmy jednak przekonani, że będzie to doskonałe widowisko." _

Przypomnijmy, że wcześniej w tym tygodniu z udziałów w targach zrezygnowała spółka Adobe. Pisaliśmy o tym szerzej w artykule "Adobe rezygnuje z oficjalnej prezentacji na targach Macworld" - http://www.pcworld.pl/news/327663/adobe.rezygnuje.z.oficjalnej.prezentacji.na.targach.macworld.html. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)