Będziesz mógł transmitować na żywo na Facebooku

Testowana od grudnia funkcja transmisji wideo na Facebooku została udostępniona wszystkim osobom w USA używającym aplikacji Facebooka na urządzeniach z systemem iOS, a w ciągu najbliższych tygodni trafi do użytkowników korzystających z Facebooka na iOS na całym świecie. Trwają też prace nad wprowadzeniem transmisji wideo na telefony z systemem Android.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Będziesz mógł transmitować na żywo na Facebooku
(Materiały prasowe)

Aby rozpocząć transmisję, należy dotknąć ikony oznaczającej wideo na żywo w polu aktualizacji statusu. Wcześniej możliwe jest jeszcze dodanie krótkiego opisu oraz wybranie grona odbiorców. W trakcie transmisji zostanie wyświetlona liczba widzów, informacja o oglądających wideo, a także pojawiające się w czasie rzeczywistym komentarze. Po zakończeniu transmisji zostanie ona zachowana na osi czasu tak jak normalny plik wideo - użytkownik będzie ją mógł skasować lub zachować, po to by więcej znajomych mogło ją obejrzeć w przyszłości.

Transmisje na żywo znajomych oraz obserwowanych osób publicznych będą się pojawiać bezpośrednio w strumieniu aktualności. Możliwe będzie zasubskrybowanie nadawcy, tak by w przyszłości otrzymywać informacje o jego kolejnych transmisjach.

Funkcja transmisji wideo na żywo była już wcześniej dostępna dla osób publicznych oraz zweryfikowanych stron.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: **Duża moc obliczeniowa w obudowie wielkości notesu**

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.