WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Będzie nowy kanał telewizyjny

TV Polska - tak będzie nazywać się nowy kanał telewizyjny, skierowany do Polonii - powiedział w Senacie szef MSZ Radosław Sikorski. Kanał ma nie być dostępny na terytorium
Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Będzie nowy kanał telewizyjny
(SXC.hu)
WP

Decyzję o utworzeniu kanału MSZ podjęło w porozumieniu z TVP SA - powiedział w środę w Senacie Sikorski, przedstawiając informację o polityce wobec Polonii.

"Będzie on przeznaczony dla Polonii, ale także dla wszystkich zainteresowanych Polską i polskością. Kanał TVP Polonia istnieje już 2. lat. Najwyższy czas zrewidować formułę telewizji dla diaspory" - powiedział Sikorski.

"Najważniejszą grupą docelową nowego kanału są Polacy na Ukrainie, Litwie i Białorusi, gdzie słabiej rozwinięty jest rynek telewizji satelitarnej i kablowej oraz wolniejszy jest rozwój telewizji cyfrowej i internetowej" - dodał minister.

WP

Natomiast brak dostępności kanału TV Polska na terenie kraju ma, według Sikorskiego, umożliwić "aktualną reemisję najciekawszych programów telewizji publicznej bez zagrożenia wewnętrzną konkurencją".

Mundial w jakości HD? Nie przegap okazji! Telewizory w atrakcyjnych cenach!

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP