Trwa ładowanie...
holderName
Gadżety

Barrel BBQ - grill zrobiony z beczki

Popularny w naszym kraju sposób na robienie grillów z bębna do pralki znalazł swój odpowiednik za Oceanem. Pomysłowi amerykanie postanowili stworzyć sprzęt do smażenia ze zużytej beczki. I jak to Amerykanie - swój pomysł od razu opatentowali i zaczęli sprzedawać. Za niemałe pieniądze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barrel BBQ - grill zrobiony z beczki
(Materiały prasowe)
holderName

Grill stworzony przez projektantów z lhooq Design przez nich samych określany jest mianem "rusztu dla mężczyzn lub męskich kobiet". Sprzęt wykonany został ze zwykłej beczki przemysłowej, która została przecięta w poprzek - dzięki temu grill jest kryty i po użyciu można go zamknąć, aby nie narażać go na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych.

Wewnątrz beczki zainstalowano dwupoziomowy ruszt, a z boku wygodną półkę na talerze, sztućce i inne potrzebne przy smażeniu akcesoria. Dodatkowy udogodnieniem jest wbudowanym termometr, który pozwala lepiej określić moment położenia mięsa na grill.

Zaskakująca jest natomiast cena – producenci za swój wynalazek chcą 950 dolarów, czyli ponad 3000 złotych. Dosyć drogo jak za niebieską beczkę przeciętą na pół.

PS, WP.PL

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów