Bardzo prosta i tania Nokia 225

Bardzo prosta i tania Nokia 22510.04.2014 13:38
Bardzo prosta i tania Nokia 225
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nokia wprowadza na rynek bardzo prosty i tanie model 225. Nokia 225 umożliwia dostęp do Internetu za pośrednictwem przeglądarki Nokia Xpress Browser wspomaganej przez usługę w chmurze. Urządznie wyposażone jest w niewielki ekran QVGA o przekątnej 2,8".

Telefon Nokia 22. jest wyposażony w przeglądarkę Nokia Xpress Browser, która dzięki usłudze w chmurze pobiera mniej danych i działa szybciej. Zainstalowane także aplikacje Facebook i Twitter, a także wyszukiwarkę Bing. W telefonie zainstalowano również pięć gier wytwórni Gameloft. Telefon ma radio FM i odtwarza pliki MP3 przez maksymalnie 51 godzin, a przechowywać je można na karcie micro SD o pojemności 32 GB. Nokia 225 ma 10,4 mm grubości, a jej klawiatura jest odporna na zachlapania i kurz. Na wyposażeniu znajduje się również prosty aparat fotograficzny z matrycą 2 Mpx.

Inteligentna funkcja obsługi dwóch kart SIM umożliwia ich szybkie i wygodne przełączanie w celu zarządzania kosztami transmisji danych. Bateria wystarczy na maksymalnie 3. dni czuwania w wersji z jedną kartą SIM oraz na maksymalnie 27 dni w wariancie z dwiema kartami SIM. Zapewnia to wiele godzin rozrywki.

Cena: 39 Euro (około 160 zł).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)