Trwa ładowanie...

Awaria w Banku Millennium. Problemy z logowaniem i dostępem do aplikacji (aktualizacja)

Użytkownicy zgłaszają problemy z logowaniem do bankowości internetowej w Banku Millennium. Nie działa strona internetowa oraz większość funkcji w aplikacji. Zgodnie z danymi zebranymi przez serwis downdetector.pl, problem cały czas narasta.

Share
Awaria w Banku Millennium
Awaria w Banku MillenniumŹródło: WP
d105704

Informacje zbierane na żywo w serwisie downdetector.pl wskazują na wystąpienie problemów z logowaniem i przelewami w Banku Millennium. Na razie na stronie banku nie pojawiła się informacja o przyczynach awarii, jednak naszym redaktorom również nie udało się zalogować do bankowości internetowej przez stronę

Problemy występują również w aplikacji mobilnej. Co prawda udało nam się zalogować (po kilku próbach), ale pojawił się komunikat, że część usług może działać wolniej. Niestety po zalogowaniu się, strona główna aplikacji świeci pustkami - brakuje informacji, chociażby o stanie konta. 

WP
awaria w Banku MillenniumŹródło: WP

Część użytkowników, którym udało się również zalogować do aplikacji, zgłasza problemy z wykonywaniem przelewów oraz historią płatności. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy taki przypadek w ostatnim czasie - w weekend również Bank Millennium miał problemy z częścią usług. 

d105704

Na razie nie ma oficjalnej informacji o tym, kiedy awaria może zostać naprawiona. Warto wspomnieć, że serwis downdetector.pl operuje na danych, które zebrał od użytkowników, więc faktyczna skala problemu może być znacznie większa i wszyscy klienci banku mogą mieć problem z dokonywaniem płatności online. 

Aktualizacja z godz. 12:15

Wygląda na to, że większość funkcji w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej została przywrócona. Spadła również liczba zgłoszeń w serwisie downdetector.pl. Awaria na szczęście nie trwała długo, a klienci banku mogą znów bez problemu logować się oraz wykonywać operacje na kontach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d105704

Podziel się opinią

Share
d105704
d105704
Więcej tematów