Qaqwqwrqw

Automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.6

EQ.6 to najnowszy model ekspresu ciśnieniowego marki Siemens. W urządzeniu zastosowano technologię SensoFlow System, która dba o optymalną temperaturę, w przedziale 90-95°C, podczas całego procesu parzenia kawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.6
(Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

EQ.6 wykorzystuje także funkcję aromaDoubleShot. Po przygotowaniu połowy pożądanej ilości naparu urządzenie ponownie zmieli i zaparzy nową porcję kawy, przygotowując podwójnie mocną i aromatyczną kawę. Z kolei technologia aromaPressureSystem dba o odpowiedni poziom ciśnienia. Ekspres wyposażono także w funkcję oneTouch DoubleCup, umożliwiająca parzenie dwóch dowolnych kaw lub napojów mlecznych jednocześnie.

Ekspresy EQ.6 posiadają ceramiczny młynek ceramDrive z wielostopniową regulacją mielenia kawy i sensor zeroEnergy Auto-off, który automatycznie wyłączy ekspres po określonym czasie z całkowitym odcięciem poboru energii. Dodatkowo ekspres EQ.6 został wyposażony w funkcje singlePortionCleaning, zapewniającą czyszczenie przewodów po każdym parzeniu oraz milkClean umożliwiającą łatwe czyszczenie systemu spieniania mleka z wykorzystaniem uderzenia pary.

Cena: od 430. do 5000 zł (w zależności od wyposażenia)

Qaqwqwrqw

Sprzęt RTV i AGD w atrakcyjnych cenach. Kliknij i się przekonaj >>

Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw