ycipk-40z9w1

Automatyczne urządzenia sprzątające. Polecane modele nawet 650 zł taniej

Automatyczne urządzenia sprzątające powoli wchodzą w zasięg budżetów polskich rodzin i pozwalają zaoszczędzić sporo wysiłku i czasu, który regularnie wkładamy w ręczne sprzątanie. Te nowoczesne urządzenia pracują coraz wydajniej i są coraz cichsze, a do tego dbają o dom, kiedy my jesteśmy w pracy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Współczesne roboty sprzątające inteligntnie omijają przeszkody i pracują na różnych powierzchniach
Współczesne roboty sprzątające inteligntnie omijają przeszkody i pracują na różnych powierzchniach (Shutterstock.com)
ycipk-40z9w1

Polecane modele w promocji – nasz hit

Odkurzacze automatyczne z funkcją mopowania cieszą się coraz większą popularnością. Głównie dzięki atrakcyjnej cenie, bo do niedawna, aby móc usiąść na kanapie z kawą i cieszyć się idealnie czystą podłogą, musieliśmy liczyć się z inwestycją rzędu 5 tys. zł. Teraz atrakcyjne modele Samsunga kupimy nawet poniżej 1,5 tys. zł, a model pracujący przez 1,5 godz. non stop dostaniemy taniej o 650 zł.

Shutterstock.com
Podziel się
ycipk-40z9w1

Ty siedzisz – on sprząta

Automatyczne urządzenia sprzątające poruszają się za pomocą pilota, stacji nawigująco-ładującej lub wbudowanej kamery. Pracę robota na powierzchni podłogi kontroluje coraz sprawniejsze oprogramowanie i inteligentne algorytmy mycia.

Materiały prasowe
Podziel się

Samodzielne mopy i dkurzacze

W nowoczesnych odkurzaczach i mopach automatycznych cieszy dość długi czas pracy, który w wielu modelach wynosi już około 90 minut oraz samodzielny powrót do stacji ładującej. Jeśli urządzenie nie ma tej opcji, musimy się nastawić na około 160 minut oczekiwania na naładowanie baterii. Obecnie to modele inteligentnie rozpoznające przeszkody oraz bardziej zabrudzone miejsca.

ycipk-40z9w1
Shutterstock.com
Podziel się

Pomocny gadżet do każdego gospodarstwa domowego

Najtańszą kategorią wśród urządzeń automatycznych są odkurzacze bez opcji mopowania na mokro. Za pomocą wewnętrznych i zewnętrznych szczotek, te sprytne urządzenia potrafią się już przemieszczać nawet po grubszych dywanach, a dzięki zewnętrznym szczotkom docierają do każdego zakamarka.

ycipk-40z9w1

Kluczowa kwestia to też przestrzeń, jaką urządzenie ma posprzątać. Tańsze roboty, z małym pojemnikiem na kurz w trakcie sprzątania dużej powierzchni będą się wyłączać. Ważne jest to, w jakim stopniu odkurzacz radzi sobie ze sprzątaniem kątów i zakamarków pomieszczeń. Warto dopytać o to sprzedawcę, bo im więcej przeszkód napotka na swojej drodze automatyczny odkurzacz, tym mniej skuteczne mogą okazać się efekty jego pracy.

Materiały prasowe
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-40z9w1

ycipk-40z9w1
ycipk-40z9w1