Automaty do ładowania baterii w polskich centrach handlowych

Automaty do ładowania baterii w polskich centrach handlowych

09.08.2007 03:30, aktual.: 09.08.2007 09:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Ad Solutions wprowadza na rynek urządzenia
pod nazwą Strefa Ładowania, których główną funkcją jest ładowanie baterii do wszystkich rodzajów telefonów komórkowych.

_ Strefa Ładowania _ to urządzenia wyposażone w 16 wtyczek przystosowanych do szybkiego ładowania wszystkich typów telefonów komórkowych używanych w Polsce. Oprócz ładowania baterii telefonów, _ Strefa Ładowania _ posiada również wtyczkę do Blackberry oraz iPoda. _ Strefa Ładowania _ wyposażona jest w dwa uniwersalne klipsy, dzięki którym można naładować nawet starsze modele aparatów komórkowych. W tym przypadku wystarczy tylko wyjąć baterie z telefonu i podłączyć ją do klipsów.

Koszt usługi wyniesie 2 zł. Za tę cenę użytkownik telefonu może przedłużyć czas funkcjonowania baterii nawet do 8 godzin aktywnej pracy. Jednorazowy cykl ładowania trwa 15 minut.

Każde urządzenie _ Strefa Ładowania _ wyposażone jest w dotykowy ekran LCD, który pełni funkcję nawigacyjną. Klikając w dostępne na ekranie ikony można w łatwy i szybki sposób dowiedzieć się wszystkiego o _ Strefie Ładowania _ oraz skorzystać z usług ładownia baterii.

Dodatkową funkcją _ Strefy Ładowania _ jest dezynfekcja telefonu, której okno zamontowane jest na panelu przednim urządzenia. Jest to usługa dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, odtwarzaczy mp3, palmtopów i innych kieszonkowych urządzeń multimedialnych. Badania przeprowadzone przez Manchester Metropolitan University dowiodły, iż na jednym centymetrze kwadratowym telefonu komórkowego znajduje się około 4 tys. bakterii, co sprawia, że jest on największym skupiskiem bakterii w naszym otoczeniu.

W przyszłości planowane jest wdrożenie doładowań kart prepaid oraz sprzedaż gadżetów multimedialnych takich jak gry, aplikacje java, tapety czy dzwonki - za gotówkę bez konieczności wysyłania kosztownego SMS-a premium. Dzięki temu gry i inne aplikacje kupowane w _ Strefie Ładowania _ powinny być dużo tańsze.

W tym roku firma zapowiada ulokowanie tych urządzeń w centrach handlowych w Warszawie Obecnie z usług _ Strefy Ładowania _ można korzystać w Warszawie, w wybranych galeriach handlowych takich jak CH Targówek, CH Blue City, CH Promenada, Tesco oraz na Dworcu Centralnym. Pełna lista lokalizacji znajduje się stronie www.strefaladowania.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także