Automaty do ładowania baterii w polskich centrach handlowych

Strona głównaAutomaty do ładowania baterii w polskich centrach handlowych
09.08.2007 03:30
Automaty do ładowania baterii w polskich centrach handlowych

Firma Ad Solutions wprowadza na rynek urządzenia
pod nazwą Strefa Ładowania, których główną funkcją jest ładowanie baterii do wszystkich rodzajów telefonów komórkowych.

_ Strefa Ładowania _ to urządzenia wyposażone w 16 wtyczek przystosowanych do szybkiego ładowania wszystkich typów telefonów komórkowych używanych w Polsce. Oprócz ładowania baterii telefonów, _ Strefa Ładowania _ posiada również wtyczkę do Blackberry oraz iPoda. _ Strefa Ładowania _ wyposażona jest w dwa uniwersalne klipsy, dzięki którym można naładować nawet starsze modele aparatów komórkowych. W tym przypadku wystarczy tylko wyjąć baterie z telefonu i podłączyć ją do klipsów.

Koszt usługi wyniesie 2 zł. Za tę cenę użytkownik telefonu może przedłużyć czas funkcjonowania baterii nawet do 8 godzin aktywnej pracy. Jednorazowy cykl ładowania trwa 15 minut.

Każde urządzenie _ Strefa Ładowania _ wyposażone jest w dotykowy ekran LCD, który pełni funkcję nawigacyjną. Klikając w dostępne na ekranie ikony można w łatwy i szybki sposób dowiedzieć się wszystkiego o _ Strefie Ładowania _ oraz skorzystać z usług ładownia baterii.

Dodatkową funkcją _ Strefy Ładowania _ jest dezynfekcja telefonu, której okno zamontowane jest na panelu przednim urządzenia. Jest to usługa dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, odtwarzaczy mp3, palmtopów i innych kieszonkowych urządzeń multimedialnych. Badania przeprowadzone przez Manchester Metropolitan University dowiodły, iż na jednym centymetrze kwadratowym telefonu komórkowego znajduje się około 4 tys. bakterii, co sprawia, że jest on największym skupiskiem bakterii w naszym otoczeniu.

W przyszłości planowane jest wdrożenie doładowań kart prepaid oraz sprzedaż gadżetów multimedialnych takich jak gry, aplikacje java, tapety czy dzwonki - za gotówkę bez konieczności wysyłania kosztownego SMS-a premium. Dzięki temu gry i inne aplikacje kupowane w _ Strefie Ładowania _ powinny być dużo tańsze.

W tym roku firma zapowiada ulokowanie tych urządzeń w centrach handlowych w Warszawie Obecnie z usług _ Strefy Ładowania _ można korzystać w Warszawie, w wybranych galeriach handlowych takich jak CH Targówek, CH Blue City, CH Promenada, Tesco oraz na Dworcu Centralnym. Pełna lista lokalizacji znajduje się stronie www.strefaladowania.pl.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)