Trwa ładowanie...
d4cyrpo
Mobile

Archos Helium Plus: LTE i ekran HD

Archos wprowadził do oferty nową serię smartfonów z LTE. Modele 50 Helium Plus i A 55 Helium Plus charakteryzują się dobrej jakości wyświetlaczami w rozdzielczości HD i z matrycą IPS, dwoma slotami na kartę SIM oraz łącznością 4G. Urządzenia dostępne będą od lipca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Archos Helium Plus: LTE i ekran HD
(Materiały prasowe)
d4cyrpo

Urządzenia dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych imitującej taflę szkła obudowy: Jet Black oraz White Frost. Model 5. Helium Plus wyposażony jest w 5,5-calowy wyświetlacz, natomiast 50 Helium Plus jest 5-calowym, bardziej kompaktowym urządzeniem.

Telefony pracują pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Android –. Lollipop 5.1. Dodatkowo smartfony wyposażone zostały w wytrzymałą baterię (odpowiednio 2000 i 2400 mAh) i dwa sloty na kartę SIM. W urządzeniach zastosowano 64-bitowy procesor MediaTek MT6735P o taktowaniu 1 GHz, a także układ graficzny Mali T720.

Modele z serii Helium Plus wyposażone są w aparaty 13MP z tyłu urządzenia i 5MP z przodu. Autofocus i lampa błyskowa dają możliwość wykonywania zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych. Oba modele wspierają także technologię Fusion Storage, która pozwala na połączenie pamięci wewnętrznej urządzenia z pamięcią karty microSD. Dodatkowo do zestawu z modelem ARCHOS 5. Helium Plus dołączona jest karta mircoSD o pojemności 16GB.

Cena:
5. Helium Plus dostępny będzie w sugerowanej cenie detalicznej 619 zł, a 50 Helium Plus w cenie 529 zł.

d4cyrpo

Podziel się opinią

Share

d4cyrpo

d4cyrpo
Więcej tematów