Trwa ładowanie...
d2zhg0e
Gadżety

Archos ChefPad - odporny tablet dla szefa kuchni

Wśród urządzeń kuchennych pojawił się tablet, który pomóc ma nam w przygotowywaniu posiłków. Jego konstrukcja jest stworzona tak, aby chronić nowoczesną elektronikę przed wysokimi temperaturami i zachlapaniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Archos ChefPad - odporny tablet dla szefa kuchni
(Materiały prasowe)
d2zhg0e

Jeśli myślimy o małym sprzęcie kuchennym, to zazwyczaj przychodzi nam do głowy typowe AGD - mikser, robot kuchenny czy kuchenka mikrofalowa. Od niedawna jednak elementem wyposażenia kuchni staje się także nowoczesny sprzęt elektroniczny. Na kuchenkach czy lodówkach coraz częściej pojawiają się panele dotykowe, umożliwiające czynności dotychczas wykonywane na komputerze bądź smartfonie. Jeśli kogoś jednak nie stać na tak nowoczesny duży sprzęt AGD, może uzyskać dostęp do tych funkcjonalności dzięki kuchennemu tabletowi Archos ChefPad.

Producent zachwala, że obudowa urządzenia skutecznie ochroni ukryta w nim elektronikę przed kuchennym bałaganem - na uszczelnionym silikonem tablecie żadnego wrażenia nie robić będą zachlapania wodą czy jedzeniem. Urządzenie można też umyć pod bieżącą wodą.

Poza specjalną obudową ChefPad to całkiem porządny tablet z 9,7-calowym ekranem o rozdzielczości 102. x768 pikseli. Wyposażony został w procesor 1,2 GHz Dual Core oraz czterordzeniowy procesor graficzny. Urządzenie działa w oparciu o system Android 4.1 Jelly Bean i oczywiście daje dostęp do niezliczonych aplikacji ze sklepu Google Play.

d2zhg0e

Zobacz: Thermomix, Kohersen czy Kenwood Chef? Porównanie drogich robotów kuchennych

Charakterystyczną dla urządzenia aplikacją jest Chef Apps - wbudowany przegląd najciekawszych przepisów na potrawy i napoje, ofert sklepów czy programów o gotowaniu. Aplikacja służy też pomocą przy wyborze idealnego dania, a mając dostęp do ciągle poszerzającej się oferty internetowej może spełniać rolę nieograniczonej objętościowo książki kucharskiej.

Urządzenie dostępne będzie w sprzedaży od czerwca w cenie około 700 złotych.

PS, WP.PL

d2zhg0e

Podziel się opinią

Share
d2zhg0e
d2zhg0e
Więcej tematów