Qaqwqwrqw

Apple pokazuje efekty współpracy z kultową firmą

Apple po raz kolejny współpracuje z francuskim domem mody. Efekty tej kolaboracji są naprawdę imponujące. Najnowsza edycja zawiera czarne, skórzane paski Médor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Apple Watch powstały we współpracy z Hermès.
Apple Watch powstały we współpracy z Hermès. (Apple)
Qaqwqwrqw

Kto może lepiej znać się na modzie od Francuzów? Apple wiedząc już o tym, po poprzednich wspólnych projektach, poszedł za ciosem. I kolejny raz był to strzał w dziesiątkę. Ich nowy produkt prezentuje się świetnie. Wiedzieli jak dodać trochę klasy i luksusu do nowoczesnej technologii.

Ręcznie wykonane, czarne skórzane paski Médor są dostępne dla obu wariantów modelu 3, czyli 38 mm i 42 mm. Są wytwarzane przez rzemieślników we Francji, ze skóry Noir Swift. Paski zawierają także czarne kolce w kształcie piramid.

Według Apple'a, paski zostały zaprojektowane na wzór psiej obroży. Był to jeden z pierwszych produktów firmy Hermès, sprzedawany w latach 30-stych, który później przyjął się jako pas biodrowy.

Qaqwqwrqw

Jeśli chodzi o funkcje samego smartwatcha, nie ma tutaj różnicy pomiędzy standardową wersją. Nowy Apple Watch 3 będzie dostępny od 14 listopada w sklepach Apple i Hermès Boutiques.

Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw