Apple iOS: najnowsza aktualizacja blokuje iPady Pro

Apple iOS: najnowsza aktualizacja blokuje iPady Pro

Apple iOS: najnowsza aktualizacja blokuje iPady Pro
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
18.05.2016 10:48, aktualizacja: 18.05.2016 18:18

Po najnowszej aktualizacji systemu operacyjnego ich urządzenia zamieniają się w przyciski do papieru

Spora grupa użytkowników najnowszego iPada Pro ma poważny kłopot. Po najnowszej aktualizacji systemu operacyjnego ich urządzenia zamieniają się w przyciski do papieru. Korzystający z tabletu, po zainstalowaniu najnowszej wersji systemu operacyjnego za pomocą opcji „over the air”, widzą komunikat o konieczności podłączenia iPada do programu iTunes. Niestety wykonanie polecenia sytemu nic ni daje, wyświetla się jedynie komunikat o błędzie 56.

Przeszukując bazę błędów Apple okazuje się, że „Błąd 56”. odnosi się nie do oprogramowania, a jedynie do problemów z hardware . Zaleca się sprawdzić czy na komputerze jest zainstalowana najnowsza wersja iTunes, czy nie występują problemy z aplikacjami firm trzecich, bądź w końcu z kablem USB. Niestety rozwiązanie, bądź sprawdzenie tych podpowiedzi nie daje rezultatu. W takim wypadku Apple zaleca kontakt z AppleCare.
Prawdopodobnie niebawem pojawi się kolejna aktualizacja systemu, która rozwiąże problem z zablokowanym urządzeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że to kolejna w ostatnim czasie wpadka amerykańskiego Giganta.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)