Trwa ładowanie...
d2spwjx
Gadżety

Aplikacja IPLA w telewizorach Toshiba

Toshiba udostępnia kolejną aplikację dedykowaną posiadaczom platformy Smart TV. Aplikacja największej telewizji internetowej IPLA oferuje dostęp do tysięcy legalnych materiałów wideo: filmów, seriali, programów rozrywkowych i wydarzeń sportowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Toshiba to kolejna japońska firma, która produkuje telewizory już od lat – odpowiedzialna jest m.in. za stworzenie pierwszego japońskiego telewizora tranzystorowego w 1959 roku. Pomimo tego, wśród polskich konsumentów, koncern kojarzony jest nadal głównie z laptopami. Jako producent telewizorów, Toshiba stawia na innowacyjne rozwiązania – cienkie, nowoczesne ekrany oraz mocny silnik CEVO engine. Pomimo dobrego zaplecza technicznego i niezłego wzornictwa, tylko 3,23 proc. (3964 głosów) Polaków deklaruje, że wybrało telewizory tej firmy . To 3-krotnie więcej niż Funai, ale niemal 10-krotnie mniej niż lider naszego badania.
Toshiba to kolejna japońska firma, która produkuje telewizory już od lat – odpowiedzialna jest m.in. za stworzenie pierwszego japońskiego telewizora tranzystorowego w 1959 roku. Pomimo tego, wśród polskich konsumentów, koncern kojarzony jest nadal głównie z laptopami. Jako producent telewizorów, Toshiba stawia na innowacyjne rozwiązania – cienkie, nowoczesne ekrany oraz mocny silnik CEVO engine. Pomimo dobrego zaplecza technicznego i niezłego wzornictwa, tylko 3,23 proc. (3964 głosów) Polaków deklaruje, że wybrało telewizory tej firmy . To 3-krotnie więcej niż Funai, ale niemal 10-krotnie mniej niż lider naszego badania. (Materiały prasowe)
d2spwjx

IPLA oferuje darmowy dostęp do bogatej bazy wideo na życzenie. Na widzów czeka rozrywka, którą zapewnią m.in. filmy pełnometrażowe, najnowsze seriale, dostępne także przedpremierowo, najgłośniejsze wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty i liczne programy o różnorodnej tematyce. IPLA posiada w swojej ofercie również audycje dedykowane najmłodszym widzom.

Aplikacja IPLA posiada w swojej ofercie m.in. takie tytuły jak: ”Przyjaciółki”, „To nie koniec świata”, „Świat według Kiepskich”, „M jak Miłość”. czy „Ranczo”, które są skierowane do miłośników polskich seriali. Fani sportu obejrzą takie programy jak np. „Cafe Futbol”, mecze PlusLigi, gale boksu zawodowego czy turnieje światowego tenisa. Dostępne są także programy telewizji Polsat: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Must Be The Music. Tylko Muzyka”, „Twoja twarz brzmi znajomo” czy „Top Chef”.

Aplikacja dostępna jest za pośrednictwem platformy Toshiba SMART TV i można z niej skorzystać na następujących modelach telewizorów z roku 2013. serie L43, L63, L73, L93 oraz z roku 2014 :serie L34, L54, L64, L74 i L94.

Duży wybór telewizorów w atrakcyjnych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

d2spwjx

Podziel się opinią

Share
d2spwjx
d2spwjx
Więcej tematów