Trwa ładowanie...
holderName
Wiadomości
+1

AOC myTouch: multimedialne monitory z ekranem dotykowym i kamerką HD

Firma AOC wprowadza do oferty dwa modele monitorów z ekranami dotykowymi z serii myTouchDisplay. AOC i227Pwhut oraz i2472Pwhut to certyfikowane pod Windows 8 wyświetlacze Full HD z panelem IPS o przekątnych ekranu wynoszących odpowiednio 21,5 i 23,6 cala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
AOC myTouch: multimedialne monitory z ekranem dotykowym i kamerką HD
(zdjęcie producenta)
holderName

Dotykowy ekran pozwala na pełniejsze wykorzystanie możliwości systemu Windows 8. Monitory AOC myTouchDisplay rozpoznają do 10 punktów dotykowych jednocześnie. Pozwala to na swobodne wykorzystanie obu rąk oraz pełną kontrolę podczas pisania, grania czy obsługi aplikacji z interfejsem dotykowym. Nowe modele mogą też posłużyć jako narzędzie do prowadzenia telekonferencji, dzięki wbudowanemu mikrofonowi i kamerce internetowej rejestrującej obraz w rozdzielczości 720p.

Zastosowany w monitorach AOC panel IPS zapewnia szerokie kąty widzenia wynoszące 17. stopni oraz wierne odwzorowanie kolorów. Maksymalna jasność podświetlenia matrycy to 250 cd/m2, a jej czas reakcji zamyka się w 5 ms.

Źródła obrazu można podłączyć za pomocą złącza D-Sub lub dwóch portów HDMI. Jeden z portów HDMI wzbogacono w funkcję MHL, która pozwala na bezpośrednie podłączenie do ekranu smartfona czy tabletu, jednocześnie ładując jego baterię. Dodatkowe wyposażenie obejmuje wbudowane głośniki, 4 porty USB (2. USB 2.0, 2x USB 3.0) oraz wyjścia audio i słuchawkowe.

holderName

Z tyłu monitorów myTouchDisplay znajduje się podstawka, dzięki której można regulować kąt położenia ekranu. Oba modele są zgodne ze standardem VESA 7. mm, przez co łatwo można je zamontować na ścianie.

Gwarancja: 3 lata
Cena: AOC i227Pwhut - 1689 zł, i2472Pwhut - 1849 zł. Specyfikacja techniczna:

Najnowsze laptopy w najniższych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów