ycipk-2izopx
CHIP

Android 6.0 dla flagowców Samsunga już blisko

Jeśli chodzi o systemowe aktualizacje smartfonów, Samsung jest zawsze nieco w tyle za konkurencją. Na szczęście posiadacze ubiegłorocznych flagowców koreańskiego producenta doczekają się już w końcu premiery Androida Marshmallow.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zapowiadając swojego nowego flagowca na początku marca tego roku Samsung dużo uwagi poświęcił wbudowanemu w telefon aparatowi. I nie bez powodu. Jego przewagę nad konstrukcją z iPhone''a 6 (z którą być z oczywistych względów najmocniej porównywany) widać przede wszystkim na zdjęciach wykonanych w warunkach słabszego oświetlenia. W takich sytuacjach widać zalety zastosowania obiektywu o aperturze f/1.9. Użyteczność aparatu zwiększa także doskonałej jakości optyczna stabilizacja obrazu, której zabrakło w podstawowej wersji iPhone''a 6. Służąca do wykonywania zdjęć aplikacja oferuje zarówno dobry tryb automatyczny, jak i manual, pozwalający na dostrojenie szeregu parametrów do własnych preferencji. Dobre wrażenie robi także szybkość działania aparatu.
Zapowiadając swojego nowego flagowca na początku marca tego roku Samsung dużo uwagi poświęcił wbudowanemu w telefon aparatowi. I nie bez powodu. Jego przewagę nad konstrukcją z iPhone''a 6 (z którą być z oczywistych względów najmocniej porównywany) widać przede wszystkim na zdjęciach wykonanych w warunkach słabszego oświetlenia. W takich sytuacjach widać zalety zastosowania obiektywu o aperturze f/1.9. Użyteczność aparatu zwiększa także doskonałej jakości optyczna stabilizacja obrazu, której zabrakło w podstawowej wersji iPhone''a 6. Służąca do wykonywania zdjęć aplikacja oferuje zarówno dobry tryb automatyczny, jak i manual, pozwalający na dostrojenie szeregu parametrów do własnych preferencji. Dobre wrażenie robi także szybkość działania aparatu. (Kārlis Dambrāns / CC)
ycipk-2izopx

Do sieci przedostał się harmonogram aktualizacji dla smartfonów Samsunga z rodziny Galaxy. W pierwszej kolejności - jak można się było spodziewać - Android 6.0 wyląduje na najnowszych urządzeniach - Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge Plus. Telefony te otrzymają aktualizacje już w przyszłym miesiącu.

Na przełomie lutego i marca Android Marshmallow zagości na Samsungach Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Następnie na przełomie marca i kwietnia aktualizacja pojawi się na starszych modelach Galaxy: Samsungach S5, Galaxy Note 4 i Galaxy Note Edge.

Podziel się
ycipk-2izopx

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Samsung Galaxy S7 będzie miał niesamowity aparat

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2izopx

ycipk-2izopx
ycipk-2izopx