WP

Amerykański nauczyciel utopił zwierzęta. Zrobił to na oczach uczniów

Jak informują amerykańskie serwisy, w poniedziałek nauczyciel przyrody z Florydy zabrał swoich studentów na "wycieczkę". Zamiast nauczać, postanowił utopić dwa szopy pracze. Według jednego z uczniów, nauczyciel utopił zwierzęta, ponieważ rzekomo zabiły kilka kurczaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zachowanie nauczyciela jest poniżej krytyki
Zachowanie nauczyciela jest poniżej krytyki (YouTube)
WP

Dewie Brewton przez wiele lat pracował w Leśnym Liceum Hrabstwa Marion jako nauczyciel przyrody. Aktualnie przebywa na urlopie spowodowanym wszczęciem dochodzenia. Jak mówią uczniowie, i co widać na fragmencie nagrania, szopy zostały umieszczone w drucianych klatkach i utopione. Nauczyciel wraz z uczniami trzymał je pod wodą przez kilka minut.

Co prawda według prawa obowiązującego na Florydzie, zabijanie zwierząt takich jak szopy pracze nie jest zakazane. Jednak uczniowie zareagowali na zabójstwo w większości z przerażeniem. W dodatku prawo stanowe wymaga humanitarnego uśmiercania "uciążliwych zwierząt", a to był po prostu brutalny mord.

WP

"Zrobiło mi się niedobrze. Z nerwów rozbolał mnie brzuch, to jest straszne. Wciąż źle się czuję, kiedy o tym myślę" - powiedziała w wywiadzie dla WKMG-TV jedna z matek uczniów. Dodała, że syn wrócił po lekcjach cały zapłakany.

Reakcja społeczeństwa o dziwo jest podzielona. Amerykanie w mediach społecznościowych wypowiadają się w różny sposób na temat incydentu. Niektórzy uniewinniają nauczyciela, argumentując, że eksterminacja szkodników jest całkowicie legalna i nie widzą nic przeciwko. Inni jednak zwracają uwagę na sposób, w jaki nauczyciel zabił zwierzęta. Wiele osób uznało to za torturę lub okrucieństwo wobec zwierząt.

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP