ycipk-2wvuaq

Allegro: premiera nowej usługi. Paczka dotrze jeszcze tego samego dnia

Kupujesz coś na Allegro, a przedmiot trafia do ciebie w tym samym dniu. Serwis aukcyjny ruszył z testami nowej usługi. Jak będzie wyglądała nowa usługa Allegro? Zebraliśmy dla was najważniejsze informacje i wiemy, ile będzie trzeba za to zapłacić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Allegro testuje nową usługę dostawczą
Allegro testuje nową usługę dostawczą (East News, Fot: East News)
ycipk-2wvuaq

Jak informuje Cashless.pl, usługa jak na razie sprawdzana jest w kilku polskich miastach. Skorzystać z niej mogą mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Katowic i Poznania.

Nowa usługa Allegro - paczka tego samego dnia

Allegro realizując dostawy tego samego dnia współpracuje z firmą kurierską X-press Couriers. Żeby cieszyć się przedmiotem kilka godzin po zakupie należy złożyć zamówienie najpóźniej do godziny 12:00. Choć niektórzy sprzedawcy mogą wymagać jeszcze wcześniejszych zakupów.

ycipk-2wvuaq

Paczka powinna dotrzeć do celu między 18:00 a 22:00. Ekspresowa dostawa swoje jednak kosztuje. Płacąc od razu za wysyłkę zapłacimy 22,90 zł, natomiast przy płatności przy odbiorze usługę wyceniono na 25,70 zł. Można więc szacować, że ekspresowo dostarczona wyjdzie czasami nawet trzy razy drożej niż np. wysyłka do paczkomatu czy skorzystanie z usług Poczty Polskiej.

Czytaj też: Zmiany na Allegro. Serwis wprowadza nową usługę

Jak podkreśla cashless.pl, to na razie testy nowej usługi, dlatego nie jest szeroko reklamowana. Ale już u niektórych sprzedawców taka forma wysyłki może się pojawić, więc teoretycznie ekspresowa dostawa ruszyła. Będziecie zamawiać w ten sposób?

Zobacz też: Ekspert: e-handel w Polsce ciągle raczkuje

ycipk-2wvuaq

Czytaj również: Ważna zmiana na Allegro. Serwis lepiej zadba o bezpieczeństwo kupujących

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2wvuaq

ycipk-2wvuaq
ycipk-2wvuaq