Alle widget - czyli aukcje poza Allegro.pl

Alle widget - czyli aukcje poza Allegro.pl

18.05.2009 21:00, aktual.: 19.05.2009 09:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uruchomiona niedawno nowa strona, to nie koniec zmian wprowadanych przez Allegro.pl. Użytkownicy serwisu uzyskali już także możliwość prezentowania swoich aukcji za pomocą widgetów.

Do tworzenia widgetów służy specjalny kreator dostępny na stronie Allewidget.pl - http://allewidget.pl. Własną aplikację można stworzyć w trzech prostych krokach (m.in. wybierając sposób prezentacji oraz konkretną aukcję przedmiotu, którą wyświetlać ma widget). Tak stworzoną aplikację ( a właściwie jej kod ) można zamieścić na stronie WWW, blogu albo w portalu społecznościowym.

Jak czytamy na forum Allegro - _ "[Widgety - przyp. red.] są to przyciągające uwagę elementy graficzne, które umieścisz na swojej stronie WWW. Dzięki widgetom z łatwością wypromujesz swoje przedmioty i pokażesz znajomym interesujące oferty z Allegro." _

Oczywiście widget to równiez promocja dla Allegro. Kupujący, którzy natrafią na widget, nie będą musieli wchodzić na strony Allegro, żeby znaleźć interesujący przedmiot. Poza konkretną ofertą lub wynikami wyszukiwania w widgecie umieszczona została też prosta wyszukiwarka ofert.

Obraz
© (fot. IDG)
Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)