ycipk-g87sxk
album

Album Gorillaz stworzony na iPadzie dostępny bezpłatnie

Pierwszy album muzyczny nagrany z wykorzystaniem jedynie iPada został udostępniony bezpłatnie do odsłuchu. Pojawiła się też lista narzędzi, które zostały wykorzystane do jego stworzenia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Album Gorillaz stworzony na iPadzie dostępny bezpłatnie
ycipk-g87sxk

W listopadzie w sieci pojawiła się informacja, że kolejny album muzyczny pt. Fall złożony w ramach projektu o nazwie Gorillaz został stworzony tylko przy wykorzystaniu iPada.

Teraz światło dzienne ujrzała kolejna ciekawa informacja dotycząca tej inicjatywy. Stworzony na iPadzie album dostępny jest bezpłatnie do odsłuchu dla wszystkich zainteresowanych. Jednak to koniec dobrych informacji na ten temat.

Najważniejsza z nich - czyli jakie narzędzia zostały wykorzystanie do jej stworzenia - wciąż pozostaje tajemnicą. Do sieci trafił jedynie spis aplikacji, które zostały lub mogły zostać wykorzystane przy tworzeniu materiału.

ycipk-g87sxk

Lista ta jest długa i zawiera takie pozycje jak: Speak It!, SoundyThingie, Mugician, Solo Synth, Synth, Funk Box, Glist, AmpliTube, Xenon, iElectribe, BS-16i, M300. HD, Cleartune, iOrgel HD, Olsynth, StudioMiniXI, BassLine, Harmonizer, Dub Siren Pro oraz Moog Filatron.

Oznacza to, że wiedza jak stworzyć profesjonalny materiał muzyczny mając do dyspozycji jedynie iPada wciąż pozostanie tajemnicą.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-g87sxk

ycipk-g87sxk
ycipk-g87sxk