WP

Air Show 2018 w Radomiu. Wszystko, co musisz wiedzieć

Radom Air Show 2018 zbliża się wielkimi krokami. Zebraliśmy najważniejsze informacje, które powinieneś znać, jeśli planujesz wybrać się na imprezę. Warto wziąć je pod uwagę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radom Air Show już 25 i 26 sierpnia.
Radom Air Show już 25 i 26 sierpnia. (PAP, Fot: Piotr Polak)
WP

Gdzie i kiedy odbywa się Air Show 2018 w Radomiu?

Już 25 i 26 sierpnia 2018 roku największa impreza lotnicza w Polsce odbędzie się na lotnisku 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu, ul. Sadków 1. Pamiętajcie także, aby wyjechać odpowiednio wcześnie, Air Show zawsze powoduje ogromne korki.

Parking - gdzie zaparkować na Radom Air Show?

WP

Warto wstać wcześniej, bo ilość miejsc parkingowych jest ograniczona. W całym Radomiu, w pobliżu tras specjalnie wyznaczonych na dojazd do Air Show zostaną umieszczone parkingi, na których trzeba zostawić pojazd. Z tych miejsc dojedziemy spokojnie autobusem na tereny lotniska.

Co można wnieść na teren Air Show w Radomiu?

  • Na teren lotniska można wnieść napoje wyłącznie w butelkach plastikowych o pojemności do 0,5 L. Z jedną uwagą, bo butelki muszą być fabrycznie zamknięte. Warto zabrać również drobne przekąski.
  • Nie zapomnijcie o solidnych okularach przeciwsłonecznych, kremie z filtrem oraz nakryciu głowy. Bardzo przydatny może okazać się kocyk lub małe krzesełka turystyczne czy wędkarskie.
  • Tego nie można wnieść na Air Show 2018 w Radomiu:
WP
  • alkoholu i środków odurzających
  • broń, amunicja, materiały wybuchowe, wszystkie przedmioty, które mogą zostać uznane za niebezpieczne, w tym kaski czy parasole z ostrym zakończeniem
  • Zabawki, balony, które mogą być sprzedawane przed terenem Air Show. Chodzi o utrzymanie bezpieczeństwa przestrzeni powietrznej. To samo tyczy się "światełek laserowych".
  • Drony, pojazdy, zwierzęta
  • Pojemników służących do rozpylania gazu, substancji żrących czy farbujących
  • Materiały reklamowe, które nie zostały uzgodnione wcześniej z organizatorem imprezy. Podobnie z materiałami wyrażającymi rasistowskie, ksenofobiczne, polityczne czy wulgarne treści.
  • Jedzenie oraz napoje będzie można zakupić na terenie Air Show, w specjalnie wyznaczonych strefach gastronomicznych.

Niepełnosprawni na Air Show

Niepełnosprawni oraz ich opiekunowie mają całkowicie darmowy wstęp na imprezę.

Radom Air Show
Podziel się
WP

Gdzie kupić bilety na Air Show w Radomiu?

W Radomiu bilety można kupić w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Traugutta 3. Czynny w godzinach 9:00 - 17:00. Dostępne są również w serwisie eBilet.pl. Jednak ilość biletów jest ograniczona, a większość z nich zostały wyprzedane.

Można dokonać zakupu także na miejscu przy samym lotnisku, w specjalnych kasach otwartych od godziny 8:30. Trzeba jednak pamiętać, że będą droższe. Cena biletu na Radom Air Show zakupionego na lotnisku wyniesie 45 zł za normalny oraz 30 zł za ulgowy.

Radom Air Show
Podziel się
WP

Ulgi przysługują uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych, studentom do 26 roku życia a także emerytom i rencistom. W każdym z przypadków należy okazać ważną legitymację. Dzieci do 6 roku życia mogą wejść na teren lotniska za darmo.

UWAGA! W ciągu jednego dnia posiadając bilet możecie wejść na teren imprezy tylko jeden raz. Jeśli wyjdziecie, to nie wrócicie bez nowego biletu.

Szczegółowy program na Air Show 2018 Radom

Sobota:

WP
Radom Air Show
Podziel się

Niedziela:

Radom Air Show
Podziel się

Jeśli potrzebujecie przechować bagaż, depozyty znajdują się przy każdej z bram wejściowych na lotnisko.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Chcesz zrobić niedrogie zakupy w internecie? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Groupon kody promocyjne.

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP