Trwa ładowanie...
d1pcll1

Agencja Wywiadu szuka pracowników. Odwiedź targi pracy i… zostań szpiegiem

"Informatyk nie, budowlaniec nie bardzo, o, szpieg, biorę!" - tak może wyglądać spacer i reakcje na stoiska w trakcie warszawskich targów. Z ciekawą ofertą pojawiła się tam Agencja Wywiadu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak prezentuje się stoisko Agencji Wywiadu na targach pracy.
Tak prezentuje się stoisko Agencji Wywiadu na targach pracy. (Facebook.com, Fot: Agencja Wywiadu)
d1pcll1

Agencja Wywiadu obecna jest na warszawskich targach pracy Absolvent Talent Days, które odbywają się na PGE Narodowym. Wcześniej szpiegów poszukiwano przy okazji podobnych wydarzeń w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

- Nasze uczestnictwo w największych w Polsce targach pracy jest naturalną kontynuacją budowy wizerunku nowoczesnej służby wywiadowczej oraz ciekawego i solidnego pracodawcy - tłumaczą przedstawiciele Agencji Wywiadu, cytowani przez Polsat News.

d1pcll1

Oczywiście nie każdy pierwszy lepszy zostanie od razu polskim Jamesem Bondem. Jakie warunki trzeba spełniać? Kandydat będzie musiał sprostać wszystkim kryteriom procedury kadrowej, która trwa ok. pół roku. Po tym etapie może liczyć na pensję w wysokości nawet 4500 zł netto. Po ukończeniu szkolenia oficerskiego, które trwa kilka miesięcy - prawie 5 tys. złotych netto.

Serwis money.pl przypomina, że Agencja Wywiadu jest też aktywna na uczelniach.

Zobacz też: 5G. Ważna decyzja podjęta. Państwo zarobi więcej, ale eksperci mają wątpliwości

d1pcll1

Podziel się opinią

Share
d1pcll1
d1pcll1
Więcej tematów