Trwa ładowanie...
holderName

Agencja Mienia Wojskowego organizuje wyprzedaż. "Mercedes, nysy i most"

Wojsko po raz kolejny organizuje wielką wyprzedaż. Wśród sprzętu trafiającego "pod młotek" często można znaleźć prawdziwe rarytasy. Spójrzcie tylko na tego mercedesa klasy G.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tym razem na aukcje trafią wyjątkowe pojazdy
Tym razem na aukcje trafią wyjątkowe pojazdy (AMW)
holderName

Miłośnicy militariów i motoryzacji powinni koniecznie sprawdzić, co tym razem znajduje się w ofercie Agencji Mienia Wojskowego. Jest terenowy mercedes klasy G, polski ciągnik Ursus, autobusy Autosan, ciężarówki Star, a nawet zestawy do wiercenia studni. Wszystko za śmieszne pieniądze.

Otwarcie ofert nastąpi 22 maja (środa) o godz. 13.00 w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Łęczyńskiej 1. Pieniądze zebrane podczas aukcji trafią do Funduszu Modernizacji Sił Zbrojnych. Najtańsze pozycje zaczynają się od 300 zł, a łącznie wystawione zostanie bliski 150 pozycji. Łączną wartość wycenia się na 615 tysięcy złotych.

Wyprzedaż sprzętu wojskowego - na co zwrócić uwagę?

Naszym faworytem wśród pozycji wystawionych przez Agencję jest mercedes 290 GD z 1995 roku. Według AMW, cena minimalna to 25 tysięcy złotych. Czy warto? Za taką klasyczną terenówkę w wojskowym maskowaniu zapłacicie co najmniej dwa razy tyle.

   AMW
(AMW)
   AMW
(AMW)

Ale mercedes nie jest tutaj najdroższą pozycją. Na sprzedaż trafi także most niskowodny. AMW wycenia ten sprzęt na minimum 30 tys. zł. Można będzie również nabyć za 10 tys. zł pakiet zawierający cztery prowizoria mostowe NP-500.

holderName

Oprócz tego w ofercie znajdziecie nawet cztery łodzie desantowe (1 tys. zł za sztukę), dwie łodzie saperskie - ceny wywoławcze 2 tys. zł i 1 tys. zł., ale bez silników. Ciekawostką są też trzy ciągniki ursus C-360, których ceny wywoławcze wahają się od 10 do 13 tys. zł.

   AMW
(AMW)
   AMW
(AMW)

Więcej szczegółów dotyczących aukcji znajdziecie na stronie Agencji Mienia Wojskowego.

holderName

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów