Trwa ładowanie...

"Age of Wonders 3" za darmo na Steamie. Czas ucieka

Kultowa gra strategiczna "Age of Wonders 3" jest dostępna zupełnie za darmo, na zawsze, na platformie Steam. Trzeba się jednak pośpieszyć, promocja obowiązuje tylko do 15 lipca, do godz. 19.00, a liczba darmowych kopii jest ograniczona.
Share
Gra "Age of Wonders 3" dostępna jest ze 100 proc. zniżką przez ograniczony czas
Gra "Age of Wonders 3" dostępna jest ze 100 proc. zniżką przez ograniczony czasŹródło: Triumph Studios
d33rp31

"Age of Wonders 3" można zgarnąć za darmo, o ile się pośpieszymy. To element kampanii reklamowej nowej gry z serii "Age of Wonders: Planetfall", firmy Triumph Studios. Pobranie darmowej gry "Age of Wonders 3" daje dodatkowy upust w wysokości 10 proc. przy zakupie "Age of Wonders: Planetfall". Gra jest dostępna pod tym adresem.

"Age of Wonders 3" za darmo

Gra "Age of Wonders 3" to turowa strategia osadzona w realiach high fantasy. Łączy ze sobą elementy walki i rozwoju imperium, a także elementy rozwoju postaci znane z gatunku RPG. Kampania główna pozwala graczowi wybraćstronę konfliktu: Imperium Wspólnoty lub Trybunał Wysokich Elfów. W opowieści pojawiają sie postacie znane i z poprzednich odsłon cyklu, w tym Merlin.

"Age of Wonders 3" na Steam

W "Age of Wonders 3" głównym elementem rozgrywki jest walka i potyczki. Te są rozbudowane i biorą pod uwagę nawet takie elementy jak wykorzystanie ukształotwania terenu, czy manewrty taktyczne, jak np. atak z flanki. Oprócz bitew na otwartym polu gra oferuje też bitwy morskie oraz oblężenia zamków.

d33rp31

Podziel się opinią

Share
d33rp31
d33rp31
Więcej tematów