Acer S6 - nowe monitory z MHL

Acer S6 - nowe monitory z MHL

Acer S6 - nowe monitory z MHL
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.08.2013 12:28, aktualizacja: 06.08.2013 13:03

Acer poszerzył ofertę monitorów o nową serię S6. Nowe monitory wyposażono w port HDMI z technologią MHL, dzięki której na dużym ekranie można wyświetlać zdjęcia lub filmy z urządzeń przenośnych

Aby wyświetlać filmy przesyłane strumieniowo, zdjęcia czy korzystać z gier mobilnych na ekranie monitora, wystarczy podłączyć do niego urządzenie przenośne za pomocą odpowiedniego kabla, a następnie automatycznie zsynchronizować przysłanie dźwięku i obrazu. Dodatkową zaletą jest jednoczesne ładowanie akumulatora w podłączonym urządzeniu.

Nowe monitory wyposażone są w panele IPS, które oferują żywe kolory i szerokie kąty widzenia - do 17. stopni, co w połączeniu z regulacją nachylenia pozwala na ustawienie ekranu w położeniu pozwalającym na komfortowe oglądanie w kilkuosobowym gronie. Wyświetlacze podświetlane są przez energooszczędne, białe diody LED. Monitory Acer z serii S6 charakteryzuje stosunkowo niewielka grubość i asymetryczna podstawa, w której producent umieścił wszystkie porty.

W skład serii Acer S6 wchodzą dwa modele: S276HL o przekątnej 2. cali oraz S236HL o przekątnej 23 cale. Oba modele są wyposażone w panel o rozdzielczości Full HD i dwa porty HDMI.

Specyfikacja techniczna:

288765300168865939
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)