Trwa ładowanie...
d38y40j

A czy ty masz liczbę lajków pod tym artykułem? Google Discover właśnie to testuje

Google Discover testuje w swej aplikacji opcję z widokiem lajków pod artykułami. Nie wiadomo, czy zostanie wprowadzona na stałe.
Share
Google Discover
Google DiscoverŹródło: Materiały prasowe
d38y40j

Większość użytkowników czytających artykuły w Google Discover widzi wciąż „tylko” serduszko, w które może kliknąć lub nie. Jednak coraz więcej użytkowników widzi już zmodyfikowaną wersję aplikacji – z dodaną liczbą lajków przy tym serduszku. Na razie liczba lajków nie sprawia, że artykuły szybują wyżej na całej liście artykułów.

Niezmienione pozostały natomiast pozostałe opcje przy artykułach. Cały czas można wydać ocenę artykułu po rozwinięciu pionowych trzech kropek. Wtedy opcji jest więcej, niż sam lajk. Można zadeklarować, że nie interesuje nas dany artykuł, jego temat lub cała strona internetowa, na której został opublikowany.

Google Discover to usługa w Androidzie, którą w większości wersji systemu można uruchomić, po prostu przesuwając palcem na ekranie w prawo. Agreguje ona artykuły największych mediów i układa listy dostosowane do zainteresowań użytkownika.

Jest stosunkowo młodą usługą – istnieje nieco ponad rok. Z racji wbudowania w Androida, szybko zyskuje nowych zwolenników. W określonych kategoriach publikacji może niebawem stać się konkurencyjnym źródłem ruchu dla wyszukiwarki Google.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d38y40j

Podziel się opinią

Share
d38y40j
d38y40j
Więcej tematów