Trwa ładowanie...

6GB za 6zł na 60 dni w Orange

Pakiet internetowy 6GB na wakacje to nowa promocja dostępna dla klientów ofert na kartę w Orange. Dzięki niej, będą oni mogli swobodnie i bez obaw o wysokość rachunku korzystać z internetu w telefonie przez całe wakacje. Pakiet 6GB kosztuje 6 zł i jest ważny przez 60 dni.

Share
6GB za 6zł na 60 dni w Orange
Źródło: Thinkstockphotos
d20t5hc

Z Pakietu internetowego 6GB na wakacje mogą korzystać użytkownicy taryf Orange One,Orange POP i Nowe Orange Go, a także abonenci ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach. Usługa umożliwia kupno pakietu danych na korzystanie z mobilnego dostępu do internetu i WAP na terenie Polski.

Pakiet można aktywować dowolną ilość razy bez względu na to czy upłynął 60-cio dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchamianie kolejnych pakietów powoduje zsumowanie środków i przesunięcie daty ważności pakietu.

d20t5hc

Aby aktywować usługę nalezy wysłać SMS o treści START pod numer 260.

Pakiet można włączyć także za pośrednictwem strony www.orange.pl, Biura Obsługi Klienta pod numerem *10. lub kontaktując się z Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500.
Pakiet zostanie włączony w ciągu 2. godzin.

Aby sprawdzić, jaką część pakietu mamy jeszcze do wykorzystania lub do kiedy pakiet jest ważny, należy wysłać SMS o treści SALDO pod numer 260. Promocja Pakiet internetowy 6GB na wakacje ważna jest od 2. czerwca br. do 31 sierpnia br.

d20t5hc

Podziel się opinią

Share
d20t5hc
d20t5hc
Więcej tematów