Trwa ładowanie...
dqp21xg

630 tys. Samsungów Galaxy Note Edge

W czasie wrześniowych targów IFA 2014 w Berlinie Samsung zaprezentował dwa warianty nowej generacji phabletów Note - Note 4 i Note Edge. Ten drugi sprzedaje się znacznie słabiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
630 tys. Samsungów Galaxy Note Edge
(Materiały prasowe)
dqp21xg

*W czasie wrześniowych targów IFA 2014 w Berlinie Samsung zaprezentował dwa warianty nowej generacji phabletów Note - Note 4 i Note Edge. Ten drugi sprzedaje się znacznie słabiej. * Oba telefony mają bliźniacze specyfikacje, z jedną rzucającą się w oczy różnicą. Ekran Note'a Edge "wylewa" się na prawy bok obudowy, a dodatkowe miejsce producent wykorzystał na pasek ikon i widżetów, powiadomienia oraz dodatkowe kontrolki w aplikacjach (np. aparatu czy odtwarzacza wideo).

Samsung Galaxy Note Edge trafił do sprzedaży później, niż standardowy Note 4 i w dodatku okazał się od niego droższy. Zaokrąglony bok ekranu póki co nie został zbyt dobrze przyjęty przez rynek. Do tej pory sprzedało się zaledwie 630 tys. sztuk telefonu.

W zestawieniu z 4,5 mln sprzedanych Note'ów 4 w pierwszym miesiącu sprzedaży (ruszyła 2. września), wynik Edge'a wygląda mizernie.

dqp21xg

Podziel się opinią

Share
dqp21xg
dqp21xg
Więcej tematów