WP
Informacja prasowa
Wiadomości

500 tysięcy złotych dla graczy. Turniej e-sportowy na stadionie Legii Warszawa

Turnieje i wydarzenia e-sportowe na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń kulturowych. Rosnąca popularność sportu elektronicznego przyciąga tłumy nie tylko przed ekrany monitorów, ale także na miejsce e-sportowych zmagań. Tym razem jest to stadion Legii Warszawa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Turniej e-sportowy
Turniej e-sportowy (East News, Fot: Lukasz Kalinowski)
WP

Zbliżający się turniej Ł3 Gaming Convention to wydarzenie, które zainteresuje wszystkich miłośników gier takich jak Counter-Strike: Global Offensive oraz FIFA19. Na stadionie Legii Warszawa w dniach 23-24 marca 2019 roku podczas Ł3 Gaming Convention odbędzie się turniej eliminacyjny CS:GO, gdzie 8 najlepszych drużyn z Polski oraz Europy powalczy o pulę blisko 20 tysięcy złotych oraz przepustkę do wielkiego finału sezonu Good Game League 2019, gdzie do łącznej puli trafiło 500 tysięcy złotych.

W stolicy do walki o trofeum staną takie drużyny, jak Devils.one z Wiktorem "TaZem" Wojtasem, 2K19PL z Pawłem "Innocentem" Mockiem, NoChance, któremu przewodzi Mikail "Maikelele" Bill, a także Codewise Unicorns czy Alternate aTTaX. Zwiedzający będą mogli nie tylko obserwować największe gwiazdy e-sportu na specjalnie przygotowanej scenie, ale także spotkać się z nimi bezpośrednio, a nawet zagrać mecze pokazowe.

WP

FIFA19 na stadionie Legii Warszawa

Nie tylko fani popularnego Counter-Strike znajdą coś dla siebie, bo podczas Ł3 Gaming Convention odbędzie się kolejna edycja Legia Community Cup, tym razem w grze FIFA19. Zgodnie z tradycją będzie to otwarty turniej dla miłośników piłki nożnej, w którym organizatorzy zapewnili atrakcyjne nagrody.

Zobacz też: Jeden dzień z życia esportowca. Jest zupełnie inny niż sobie wyobrażasz

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP