5 komend w CS:GO o których powinieneś wiedzieć

Strona główna5 komend w CS:GO o których powinieneś wiedzieć
28.07.2021 12:53
5 komend w CS:GO
5 komend w CS:GO
Źródło zdjęć: © materiały partnera
Artykuł sponsorowany

Bądźmy ze sobą szczerzy - tracisz wiele, jeśli nie używasz komend w jednej z najpopularniejszych gier na świecie jaką jest CS:GO. Ta taktyczna gra zawiera długą listę opcji, dzięki którym ją spersonaliszujesz i przyćmisz konkurencję. Poniżej znajdziesz 5 komend z których warto korzystać!

5 komend w CS:GO

Poniżej przedstawiamy listę komend, które znacznie ułatwią Ci komfort gry i dzięki którym będziesz o kilka kroków przed swoją konkurencją. Oto 5 komend CS:GO.

net_graph 1

To jedna z najbardziej przydatnych komend w tej grze. Pozwala zobaczyć mnóstwo informacji na ekranie, w tym FPS, ping i wskaźnik tików.

fps_maks. 0

Za pomocą tej komendy zmaksymalizujesz liczbę klatek na sekundę (FPS). Co więcej, usuwa ona ograniczenia dotyczące FPS i pozwala Twojemu komputerowi osiągnąć maksymalną wydajność. Pokonaj barierę 60 FPS i wyjdź poza granice!

cl_radar_always_centered

Znasz to uczucie, gdy na krawędzi koła pojawia się czerwona kropka i automatycznie zyskujesz poczucie bezpieczeństwa, a po sekundzie okazuje się, że radar się mylił? Polecenie to, wyśrodkowuje radar w taki sposób, aby umożliwić widoczność na całej mapie. Przyzwyczajenie się do tej nowej funkcji może wymagać czasu, ale jest to warte Twojego wysiłku.

cl_use_opens_buy_menu 0

Pewnie niejednokrotnie spotkałeś się z taką sytuacją podczas gry, gdy podchodząc po broń i podnosząc ją z ziemi przypadkowo otworzyłeś menu zakupów prawda? Ta pomocna komenda uniemożliwia otwarcie menu zakupów przez klawisz “użyj” (domyślne E).

+cl_show_team_sprzęt

Ta komenda umożliwia zobaczenie broni i wyposażenie Twojego członka drużyny tuż nad jego głową, co znacznie zwiększa przejrzystość obrazu gry. Może być również używana do wyróżnienia członka drużyny i zebrania informacji o dymach lub hukach błyskowych.

Jak wprowadzić komendę?

Powyżej zapoznałeś się z 5 komendami, które w znaczny sposób odmienią Twoją grę. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z CS:GO lub nie jesteś już świeżakiem, ale nigdy nie używałeś komend i nie masz pojęcia jak to zrobić to przychodzimy Ci z pomocą i wyjaśniamy jak wprowadzić je do gry.

Za pomocą konsoli możesz dodawać, modyfikować i zmieniać elementy interfejsu użytkownika gry, w tym mini-mapę, HUD, celownik i wiele innych. Aby użyć wspomnianej konsoli naciśnij klawisz tyldy (`) na klawiaturze podczas gry. Możesz również uruchomić ją poprzez przejście do ustawień i zaznaczenie pola “włącz konsolę programisty”. Po otwarciu konsoli możesz wpisać dowolną komendę i cieszyć się jej ogromną efektywnością.

Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie