40 milionów kumulacji? Komputer może pomóc ci wygrać

40 milionów kumulacji? Komputer może pomóc ci wygrać

06.11.2008 13:18, aktual.: 06.11.2008 14:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Któż z nas nie marzy o tym, aby wysłać kupon i po jednym losowaniu stać się milionerem. 40 milionów złotych kumulacji kusi, jednak chętnych jest wielu. Przedstawiamy wam kilka programów, które może nie zagwarantują wam w 100%, że wygracie, jednak mogą znacząco podnieść szanse stania się milionerem.

LOTTOmania 2005 jest programem wspomagającym analizę gier lotto : Duży Lotek, Express Lotek , Twój Szczęśliwy Numerek.

Głównym zadaniem programu jest przedstawienie użytkownikowi najpopularniejszych układów liczb jakie są losowane w danej grze lotto, a także pomoc w wyborze odpowiedniego zestawu liczb, utworzenie systemu gry, czy też wydrukowanie zakładów na kuponach totalizatora.

Po krótkim przeanalizowaniu statystyk wyświetlanych przez program dowiecie się, że najczęściej losowanymi układami liczb są tzw "układy zrównoważone". Cechują się one balansem pomiędzy występującą ilością liczb parzystych i nieparzystych , sumą liczb , ilością liczb "niskich i wysokich" itd.

Obraz

Wbudowany w program kreator zakładów wykorzystuje wszystkie analizy przeprowadzane przez program w celu wygenerowania kliku układów liczb na następne losowanie.

Autorzy programy podczas jego tworzenia przyjrzeli się układom liczb gier lotto w ponad 12. różnych loteriach całego co pozwoliło im na wyciągnięcie wniosku, że to co jest najbardziej prawdopodobne występuje najczęściej.

Przykładowo 6 kolejnych liczb np 1,2,3,4,5,6 jeszcze nigdy w swojej historii nie zostały wylosowane w żadnej ze 12. gier lotto na całym świecie. Jeżeli od lat 50-tych w historii wszystkich losowań taka sekwencja nie wystąpiła to jest bardzo mało prawdopodobne, aby to się stało w tym tygodniu.

Niektóre z funkcji programu:
Ranking Liczb & Częstotliwość
Aktywne - Pasywne
Parzyste - Nieparzyste
Sumy Liczb
Podział na Wysokie - Niskie
Podsumowanie
Analiza grup liczb
Wykres dla wszystkich liczb
Kreator Zakładów
Typowanie liczb i Generator Systemów
Zarządzanie Kuponami

Cena programu: 69zł
Strona producenta tutaj.

DUZY LOTEK Program służy do przechowywania i analizowania wyników dużego lotka. Po pobraniu danych z pliku przedstawia w kolejności najczęściej losowane liczby. Program przechowuje zarówno wylosowane liczby jak i datę losowania. Oczywiście możliwe jest dopisywanie nowych losowań jak i usuwanie starych z bazy danych. Uaktualnienia bazy losowań moża pobrać 1. minut po losowaniu w telewizji. Program posiada dużo więcej innych opcji takich jak: "gra systemowa", "twoja gra" która służy do sprawdzania Twoich typowań. Nowe algorytmy zastosowane w tej wersji znacznie przyspieszyły jego działanie. Teraz już nie musisz wchodzić na stronę internetową żeby pobrać aktualną bazę losowań.

Obraz

Kilka możliwości i opcji programu:
wydruk bezpośrednio na blankiety,
kompatybilność z Windows 95 / 98 / ME / NT / 2000 / XP,
automatyczne pobieranie aktualnej bazy losowań z internetu,
sprawdzanie praktycznej skutecznosci systemów,
podpowiedzi w "dymkach",
ponad 3950 losowań do analizy (w bazie danych),
drukowanie systemów

Cena 66 zł
Strona producenta tutaj. Program LOTTO XP przeznaczony jest do wspomagania użytkownika programu w grach polskiego lotto : Multi Lotek, Zakłady Specjalne, Duży Lotek, Twój Szczęśliwy Numerek i Express Lotek.

Składa się z następujących podprogramów :
Multi Lotek Plus XP do gry lotto - multi lotek
Duży Lotek XP do gry lotto - duży lotek
Express Lotek XP do gry lotto - express lotek
Zakłady Specjalne XP do gry lotto - zakłady specjalne
Twój Szczęśliwy Numerek XP do gry lotto - twój szczęśliwy numerek
Lotto XP jest programem bardzo łatwym w obsłudze, posiada wiele podpowiedzi i szczegółowo opracowaną ”Pomoc”.
Posiada oddzielne duże bazy losowań dla gier polskiego lotto : multi lotek, zakłady specjalne, duży lotek, twój szczęśliwy numerek i express lotek, a co więcej użytkownik, nawet całkowicie nieznający baz danych, będzie w stanie w pełni je wykorzystać.

Obraz

Program automatycznie uaktualnia losowania gier multi lotek, zakłady specjalne, duży lotek, twój szczęśliwy numerek i express lotek ze strony internetowej producenta programy.

Lotto XP tworzy automatycznie bazy danych zakładów własnych (przy pierwszym zapisywaniu zakładów, kuponów) dla dziesięciu graczy, osobno dla każdego gracza i każdej z pięciu gier.

Program pozwala nam skorzystać z 13 rodzajów typowań prawdopodobnych liczb, w których użytkownik może dodatkowo zmieniać parametry. Każde z nich może współdziałać z funkcją ' Dodaj/odrzuć liczby ' z poprzednich okresów (wg tablicy ilości wylosowań liczb z poprzednich okresów). Dwanaście typowań można testować na dowolnych kolejnych losowaniach za pomocą jednego kliknięcia myszką i wykorzystać do dodatkowej analizy; Można automatycznie dostroić parametry siedmiu typowań liczb do najlepszych wyników na wybranej ilości poprzednich losowań.
Bardzo ciekawym i przydatnym narzędziem dla bardziej zapalonych graczy jest „Zestaw do typowania własnego liczb”. - połączenie układu graficznego z wieloma szczegółowymi statystykami i analizą każdego losowania (z wybranych do pokazania na planszy) i liczb typowanych.

Program wydany jest na licencji Shareware. Koszt zakupu: 59zł
Strona producenta tutaj.

Lotto DL Program Lotto DL umożliwia przeglądanie wyników losowań, wyświetlanie statystyk dziennych, rysowanie przydatnych wykresów, analizy czasowe, definiowanie własnych zestawów liczb, automatyczne generowanie konkretnych zakładów z uwzględnieniem priorytetów liczb, automatyczne i ręcznie aktualizowanie wyników.

Obraz

Autorzy oprogramowania Lotto DL opisują iż pracowali nad programem długi okres czasu, a następnie testowali rzetelnie przez kilka miesięcy, zanim został on udostępniony publicznie. Od tego czasu 'wyszło' kilka w pełni stabilnych i funkcjonalnych wersji. Potwierdziło to przypuszczenia o falowych zachowaniach grup liczb, z którymi program sobie doskonale radzie. Dostajemy informacje o dużej ilości trafionych trójek i czwórek. Pojawiają się także - nawet piątki. Autorzy chwalą się, iż dostają liczne informacje o wygranych od swoich klientów –. wspominają nawet o trafionych „piątkach”. http://www.mojduzylotek.pl

Kosz programu Lotto DL to 24,90 zł
Strona producenta tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)