Trwa ładowanie...
d304d0g

29 lipca oficjalnie wchodzi Windows 10 - jako darmowa aktualizacja

Microsoft ogłosił, że 29 lipca br. Windows 10 będzie dostępny w 190 krajach. System dostępny bezpłatnie dla użytkowników Windows 7 i Windows 8.1 jako bezpłatna aktualizacja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
29 lipca oficjalnie wchodzi Windows 10 - jako darmowa aktualizacja
(Materiały prasowe)
d304d0g

Wraca Menu Start

Windows 1. przywraca Menu Start, które użytkownicy znają i kochają. Pozwala im również wyszukiwać pliki, przypięte aplikacje oraz „ulubione”. Windows 10 błyskawicznie się uruchamia, wznawia działanie oraz umożliwia dłuższą niż kiedykolwiek pracę na baterii. System zawiera także oprogramowanie Windows Defender, który za darmo chroni przed szkodliwym oprogramowaniem oraz zapewnia darmowe aktualizacje przez cały cykl wsparcia urządzenia. Zoptymalizowana pod kątem korzystania za pomocą klawiatury i dotyku, aktualizacja została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z urządzeniami i aplikacjami.
System osobisty

Windows 1. adaptuje się do użytkownika, aby pozwolić mu na jak najbardziej osobiste doświadczenie. Cortana, w pełni cyfrowy asystent, pomaga użytkownikom wykonywać zadania na wszystkich posiadanych urządzeniach. Uczy się ona indywidualnych preferencji użytkownika, aby sugerować rozwiązania, zapewnić szybki dostęp do informacji i ważnych przypomnień poprzez głos lub tekst. Windows Hello wita natomiast użytkowników po imieniu i pozwala im zalogować się na komputerze bez konieczności podawania hasła – daje też natychmiastowy i bezpieczniejszy dostęp do urządzeń z Windows 10 poprzez biometryczne uwierzytelnienie. Windows 10 umożliwia również interakcje z urządzeniem przy pomocy tradycyjnej myszy i klawiatury, lub bardziej naturalnymi metodami jak głos, pismo czy gest.

d304d0g

Większa produktywność

Microsoft Edge, nowa przeglądarka, oferuje wbudowane opcje pisania, udostępniania i tryb czytania. Integracja z Cortaną sprawia, że Microsoft Edge szybko dostarcza wyniki wyszukiwania i treści bazujące na indywidualnych preferencjach i zainteresowaniach użytkownika.

Zaprojektowany od podstaw na potrzeby nowego Windows, Office pozwala użytkownikom tworzyć i edytować dokumenty Word, dodawać komentarze na slajdach w czasie rzeczywistym przy pomocy opcji pisania, lub przedstawiać prezentacje PowerPoint oraz tworzyć lub aktualizować arkusze kalkulacyjne bez użycia klawiatury lub myszy - wszystko dzięki nowym przyciskom w Excelu zaprojektowanym z myślą o obsłudze dotykowej.

Praca na wielu urządzeniach

d304d0g

Nowy Windows pozwala na spójną pracę na wielu urządzeniach. Continuum umożliwia wygodne przełączanie z tabletu na komputer PC i na odwrót –. ta funkcja będzie dostępna również dla telefonów z systemem Windows. Xbox na Windows 10 dostarcza obszerną platformę Xbox Live zarówno dla komputerów, jak i tabletów. Użytkownicy mogą komunikować się ze swoimi znajomymi za pośrednictwem komputerów z Windows 10 oraz konsol Xbox One podczas gry w dowolną grę na PC, oraz dzielić się treściami z wykorzystaniem Game DVR. Użytkownicy mogą również streamować rozgrywki na ich komputery i tablety bezpośrednio z konsol Xbox One.

d304d0g

Podziel się opinią

Share
d304d0g
d304d0g
Więcej tematów