11 listopada Orange zaoferuje iPhone'a 4S w Polsce

11 listopada Orange zaoferuje iPhone'a 4S w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.11.2011 11:07, aktual.: 10.11.2011 11:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 11 listopada klienci Orange w Polsce będą mogli kupić iPhone’a 4S. Będzie on dostępny m. in. w planach taryfowych „Pantera II w Orange” z umową na 24 miesiące już od 939 zł za model 16 GB, 799 PLN za model 32 GB oraz 1259 PLN za model 64 GB. iPhone’a 4 w wersji
8 GB będzie można kupić za 479 zł.

iPhone 4. jest najlepszym telefonem z rodziny iPhone w historii tej marki. Został wyposażony w wiele niesamowitych, nowych funkcji, zaś dwurdzeniowy układ Apple A5 gwarantuje doskonałą wydajność i wspaniałe możliwości graficzne. Nowe kamery z zaawansowaną optyką umożliwiają nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD 1080p. Rynkowa premiera telefonu iPhone 4S zbiega się w czasie z premierą najbardziej zaawansowanego systemu operacyjnego na urządzenia mobilne iOS 5. Wprowadza on ponad 200 nowych funkcji i udostępnia użytkownikom iCloud - przełomowy pakiet bezpłatnych usług działających w „chmurze obliczeniowej”. Dzięki nim możliwe jest automatyczne, bezprzewodowe zapisywanie plików w chmurze i przesyłanie ich na wszystkie zarejestrowane urządzenia - iPhone, iPad, iPod touch, a także z komputery Mac i PC.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy po raz kolejny zaproponować naszym klientom iPhone’a najnowszej generacji", powiedział Mariusz Gaca, prezes PTK Centertel i Dyrektor Wykonawczy Grupy TP ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów. "By zapewnić naszym klientom możliwość pełnego wykorzystania tego urządzenia, przygotowaliśmy szereg różnych planów taryfowych, które mogą wybrać kupując iPhone’a w Orange."

Klienci Orange będą mogli kupić iPhone’a 4. w sklepie internetowym na www.orange.pl począwszy od piątku, 11 listopada. Od 12 listopada będzie on także dostępny w wybranych salonach sprzedaży Orange.

Szczegóły cenowe oferty z iPhone’m 4S, dostępnej w Salonach Sprzedaży Orange z wybranymi planami taryfowymi Pantera II w Orange i umową na 2. miesiące (ceny z VAT):

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Szczegóły oferty będą dostępne od 11 listopada, na stronie www.orange.pl

Pełny cennik, także dla taryf biznesowych z cenami od 1 zł można pobrać TUTAJ

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)