100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange

100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange

100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.12.2012 13:53, aktualizacja: 04.11.2013 11:51

Od dziś pod hasłem "100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange" startuje wielka poświąteczna wyprzedaż. Klienci otrzymają m.in smartfony i tablety w atrakcyjnych cenach, tańsze pakiety usług oraz wiele innych sposobów na to, by wydać jak najmniej nie rezygnując jednocześnie ze swobodnego korzystania z telefonu komórkowego, domowego czy surfowania po internecie.

Klienci, którzy posiadają w Orange usługi mobilne i stacjonarne, przy dokupieniu internetu mobilnego, mogą kupić tablet Alcatel One Touch Evo 7 za 1 zł z abonamentem za 2. zł. Wystarczy, że aktywują przy tym rabat 30 zł w usłudze Orange Open. Dodatkowo ponad 500 zł można zaoszczędzić kupując smartfona w wybranych smartplanach. Do wyboru są smartfony Nokia, Samsung, Sony i LG. Z kolei klienci, którzy wybiorą Neostradę lub FunPack HD otrzymają tablet za 1 zł i oszczędzą 498 zł bo jego standardowa cena to 499 zł.

Ciekawą propozycją dla użytkowników telefonu domowego jest Plan Na Każdy Dzień, oferujący za 4. zł miesięcznie nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne w Polsce oraz Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanadzie i Australii. To oferta szczególnie korzystna dla obecnych klientów planu DoMowy 1200, który w cenie 90,74 zł miesięcznie oferuje nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne w Polsce jedynie w dni robocze od 18.00 do 8.00 oraz w weekendy i święta przez całą dobę. Wymieniając go na nowy Plan Na Każdy Dzień w cenie niemal o połowę niższą mogą rozmawiać bez żadnych ograniczeń ze swoimi bliskimi w Polsce i wybranych krajach przez całą dobę.

Orange przygotował również promocje dla klientów biznesowych. Łącząc mobilny Internet z inną usługą mobilną lub stacjonarną w Orange Open dla Firm, firma zaoszczędzi rocznie na abonamencie 14. zł + VAT. Orange dla Firm oferuje także specjalne rabaty na sprzęt, w tym m.in.: tablet Alcatel One Touch Evo 7 w obniżonej cenie za 49 zł + VAT zamiast 199 zł + VAT w ofercie Nowy Business Everywhere z modemem standard w Orange Open dla Firm w abonamencie za 30 zł + VAT.

W Orange dla Firm są też smartfony w niższych cenach np.: Sony Xperia S za 1zł +VAT zamiast 14. zł+VAT w ofercie Firma bez Ograniczeń w abonamencie za 95 zł + VAT. Za symboliczną złotówkę + VAT można mieć przeceniony ze 349 zł+VAT Samsung Galaxy S2 w ofercie Firma bez Ograniczeń w abonamencie za 119 zł + VAT. Dodatkowo w ofercie Firma bez ograniczeń Klient otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)