Trwa ładowanie...

10 najgłupszych wynalazków

Wynalazcy to ludzie bardzo kreatywni - nie ulega to żadnej wątpliwości, ale czasami ich pomysły powodują, że zaczynamy się zastanawiać skąd czerpią oni swoje inspiracje i gdzie leży ta planeta? Prezentujemy 10 pomysłów "nie z tego świata", które naszym zdaniem mogą zasługiwać na miarę najgłupszych, albo po prostu "niewypałów"

Share
10 najgłupszych wynalazków
Źródło: Jupiterimages
d3fin5o

W naszym rankingu znalazły się takie "cuda" inżynierii jak automatyczny podajnik papieru toaletowego lub zderzak dla psa. Niektóre z wynalazków zostały skonstruowane przez zwykłe osoby, które budowanie przedziwnych urządzeń traktują jako pasję, a nad niektórymi debatował sztab inżynierów, którzy nie wiedzieć czemu postanowili stworzyć coś, co w żaden sposób nie da się wykorzystać. Momentami na usta ciśnie się pytanie "czy nikt waszych sprzętów nie testuje przed wypuszczeniem do sklepów?".

Jako przedsmak tego, co zebraliśmy w galerii zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału wideo, na którym zaprezentowano niewiarygodne zalety "hawajskiego krzesła". Powstrzymamy się tutaj od komentowania sposobu w jaki konstruktorzy postanowili zadbać o nasze mięśnie brzucha.

d3fin5o

Podziel się opinią

Share
d3fin5o
d3fin5o
Więcej tematów