WP

1 GB internetu za darmo w T-Mobile i Heyah dzięki goodie

Do 26 maja br. użytkownicy smartfonów na kartę w sieci T-Mobile oraz Heyah mogą zyskać darmowy pakiet 1 GB internetu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
1 GB internetu za darmo w T-Mobile i Heyah dzięki goodie
(Goodie)
WP

Jak go zdobyć? Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację zakupową goodie w swoim telefonie z systemem iOS lub Android, przejść do oferty T-Mobile i znaleźć jednorazowy kod upoważniający do wykorzystania darmowego pakietu danych. Po wysłaniu kodu pod wskazany numer za pomocą wiadomości SMS, użytkownik otrzymuje potwierdzenie aktywacyjne promocji.

Bezpłatna aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie można łatwo założyć kartę stałego klienta galerii handlowej i poznawać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza też na wydarzenia na terenie galerii i daje dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych wielkich sieci. Umożliwia także głosowe wyszukiwanie produktów.

Aplikację goodie można zainstalować w swoim smartfonie zaledwie w parę sekund i cieszyć się udanymi zakupami oraz wyjątkowymi ofertami, dostępnymi tylko dla jej użytkowników.

WP
Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP