Szukaj programu

Znaleziono 4 wyników wyszukiwania dla frazy:

wiadomosci


  • Bezpieczeństwo   Programy antyspamowe 

   BSpam 2.2.6

   BSpam automatycznie blokuje niepożądaną pocztę. Program nie wymaga konfiguracji i może zostać skonfigurowany jako wtyczka Outlook Express lub Microsoft Outlook. Użytkownik może zdefiniować adresy email, które zostaną uznane jako źródło spamu. Dzięki temu wiadomosci z takich adresów nigdy nie dotrą ...więcej

   Pobierz
   Licencja: Freeware (darmowa)
   windows
 • Facebook doczekał się... własnych wiadomości
  BIZNES

  Facebook doczekał się... własnych wiadomości

  2014-12-02 (09:15) 0 opinii

  Skoro coraz mniej ludzi ogląda telewizję, telewizja postanowiła przenieść się na Facebooka. To na razie tylko eksperyment, ale amerykańska stacja ABC być może kiedyś zostanie zapamiętana jako pionier, jeśli chodzi o wiadomości w mediach społecznościowych.

 • Nieco Androida w iOS-ie
  TECH

  Nieco Androida w iOS-ie

  2014-10-08 (14:42) 0 opinii

  Aplikacja Wiadomości i Pogoda do tej pory była dostępna wyłącznie w systemie operacyjnym Android. Teraz Google przenosi ją również na iOS-a. Posiadacze Windows muszą obejść się smakiem.

 • Koniec SMS-ów? Teraz wiadomości wysyła się za darmo!
  MOBILE

  Koniec SMS-ów? Teraz wiadomości wysyła się za darmo!

  2013-04-29 (13:01) 157 opinii

  Dzień, w którym smartfony przegoniły proste telefony komórkowe w końcu nastąpił. W pierwszym kwartale 2013 roku sprzedano więcej smartfonów niż zwykłych komórek. Ale to nie koniec rewolucji. Wygląda na to, że odchodzimy od pisania SMS-ów na rzecz komunikatorów internetowych zainstalowanych w telefonach.

Znalezionoe w tech.wp.pl

Programy do pobrania: