Szukaj programu

Znaleziono 672 wyników wyszukiwania dla frazy:

operator


 • Z Google zadzwonisz za darmo do numerów z całego świata
  MOBILE

  Z Google zadzwonisz za darmo do numerów z całego świata

  2014-10-28 (11:58) 31 opinii

  Być może pamiętacie jeszcze dziwny, nieco poroniony patent komórkowy z lat 90. - kilkusekundówki. Na mieście standardem były rozbrzmiewające wszędzie, głównie wśród młodzieży, urywane konwersacje. Byle zdążyć powiedzieć jak najwięcej, zanim operator zacznie naliczać opłaty za rozmowę. Najnowszy pomysł Google jest do niego w pewien sposób zbliżony, choć realia znacznie się zmieniły.

 • Apple ma wspólną kartę SIM dla kilku operatorów
  MOBILE

  Apple ma wspólną kartę SIM dla kilku operatorów

  2014-10-20 (14:11) 3 opinie

  Do tej pory nie jest możliwe jednoczesne korzystanie z usług paru operatorów przy pomocy jednej karty SIM. Dlatego osobom potrzebującym częstych zmian dostawcy pozostaje telefon z miejscem na kilka kart. Ale czy nie wygodniej byłoby mieć jedną kartę?

 • Netia: Chmura w telewizorze
  TECH

  Netia: Chmura w telewizorze

  2014-10-10 (13:04) 8 opinii

  Do set-top boxa Netii - Netia Playera trafiła nowa funkcja - dostęp do usługi Chmury Osobistej, którą operator oferuje nieodpłatnie swoim klientom.

 • Virgin Mobile - więcej w ofercie #CHCĘWSZYSTKO
  MOBILE

  Virgin Mobile - więcej w ofercie #CHCĘWSZYSTKO

  2014-10-01 (15:13) 2 opinie

  Od początku października operator wprowadza zmiany w ofercie #CHCĘ WSZYSTKO. Większy pakiet internetowy, niższe ceny, więcej darmowych minut i... zupełna nowość - aparaty telefoniczne.

 • W salonie Orange kupisz teraz... prąd
  KOMPUTERY

  W salonie Orange kupisz teraz... prąd

  2014-09-30 (13:33) 1 opinia

  Od 1 października Orange rozpoczyna pilotażowo detaliczną sprzedaż energii elektrycznej dla klientów indywidualnych i biznesowych. Aby zdobyć klientów operator chce kusić rabatami i pakietami powitalnymi. W okresie pilotażowym oferta będzie dostępna dla klientów w Krakowie, Katowicach oraz 13 miastach aglomeracji śląskiej.

 • Plus przeprowadza testy rozmów w technologii LTE
  MOBILE

  Plus przeprowadza testy rozmów w technologii LTE

  2014-09-24 (14:19) 3 opinie

  Polkomtel, operator sieci Plus, wraz z firmą Huawei, dokonały pierwszego w Polsce udanego testu prowadzenia rozmów głosowych za pomocą technologii LTE (Voice over LTE - VoLTE). Testy z udziałem grupy wybranych użytkowników zostały przeprowadzone na elementach sieci komercyjnej.

 • Czy Dropss może wywołać lawinę, czy już nie jest za późno?
  INTERNET

  Czy Dropss może wywołać lawinę, czy już nie jest za późno?

  2014-09-23 (13:07) 0 opinii

  Minął miesiąc od publikacji głośnych i feralnych dla Neostrady Orange, wyników badań rynku użytkowników tradycyjnego dostępu do Internetu i pojawienia się oferty Dropss jako alternatywy. Czy "internet bez zanieczyszczeń", jak reklamuje się operator marki Dropss ma szansę na powodzenie? Wydaje się, że tak, ale...

 • W Chinach można już zamawiać iPhone'a 6. Potwierdzają się plotki dotyczące telefonu
  MOBILE

  W Chinach można już zamawiać iPhone'a 6. Potwierdzają się plotki dotyczące telefonu

  2014-09-04 (15:58) 137 opinii

  Chiński operator komórkowy China Mobile rozpoczął zbieranie zamówień przedpremierowych na iPhone'a 6. Na prawie tydzień przed oczekiwaną konferencją kalifornijskiej firmy potwierdza tym samym zarówno plotki dotyczące różnych wersji urządzenia jak i potencjalną datę pojawienia się go w sprzedaży.

 • Czy sposób wprowadzenia przez T-Mobile podwyżki cen był zgodny z prawem?
  MOBILE

  Czy sposób wprowadzenia przez T-Mobile podwyżki cen był zgodny z prawem?

  2014-08-12 (14:37) 4 opinie

  Prezes UOKiK wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie operatora T-Mobile. Urząd zbada, czy sposób, w jaki operator wprowadził podwyżkę cen był zgodny z prawem.

 • Internet LTE w Polsce
  INTERNET

  Internet LTE w Polsce

  2014-06-13 (14:18) 11 opinii

  Skrót LTE pochodzi od angielskiego wyrażenia "Long Term Evolution". Jest to technologia bazująca na bezprzewodowym pobieraniu danych. Jej zastosowanie umożliwiają maszty należące do telefonii komórkowej, poprzednikiem natomiast były systemy trzeciej generacji (3G). Internet LTE w polskie progi wkroczył w 2010 roku. Pierwsze testy wykonał operator Plus, natomiast pionierem w sprzedaży technologii był Cyfrowy Polsat. Obecnie standard LTE oferowany jest przez wszystkie największe sieci komórkowe w kraju.

  Zobacz
  Tagi:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Znalezionoe w tech.wp.pl

Znalezionoe w wp.pl

Programy do pobrania: