Szukaj programu

Znaleziono 41 wyników wyszukiwania dla frazy:

ikony


 • Skąd się wzięły znane symbole?
  GALERIA

  Skąd się wzięły znane symbole?

  2010-08-26 (15:33) 11 opinii

  Skąd się wzięły znane symbole?

 • Były szef Apple wkracza na rynek smartfonów
  MOBILE

  Były szef Apple wkracza na rynek smartfonów

  2015-08-31 (09:26) 5 opinii

  John Sculley, dawny szef Apple i postać odpowiedzialna za odsunięcie od władzy samego Steve’a Jobsa, zapowiada wejście do szeroko pojętej branży urządzeń mobilnych. Niegdysiejszy oponent ikony firmy z Cupertino ogłosił premierę dwóch debiutanckich smartfonów Obi - SF1 i SJ1.5.

 • Były szef Apple wkracza na rynek smartfonów
  MOBILE

  Były szef Apple wkracza na rynek smartfonów

  2015-08-29 (09:14) 3 opinie

  John Sculley, dawny szef Apple i postać odpowiedzialna za odsunięcie od władzy samego Steve’a Jobsa, zapowiada wejście do branży urządzeń mobilnych. Niegdysiejszy oponent ikony firmy z Cupertino ogłosił premierę dwóch debiutanckich smartfonów Obi – SF1 i SJ1.5, stworzonych z myślą o krajach z mniej zamożnych części naszego globu.

 • Aktualizacja Nokia Belle na Symbiana. Ten sam telefon - nowe wrażenia.
  MOBILE

  Aktualizacja Nokia Belle na Symbiana. Ten sam telefon - nowe wrażenia.

  2012-02-08 (10:45) 108 opinii

  Sześć ekranów, nowe ikony i widżety, zdjęcia i filmy w HD, to wszystko dostępne jest w smartfonach Nokii dzięki aktualizacji Nokia Belle. Dostępna jest już aktualizacja oprogramowania przeznaczona jest dla telefonów Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7 oraz Nokia Oro.

 • UberMask - ukryj najcenniejsze dane
  TESTY

  UberMask - ukryj najcenniejsze dane

  2011-06-20 (12:16) 7 opinii

  Informacje obecne na biurku komputera, mogą być łakomym kąskiem dla nieproszonych gości. Najprostszym sposobem, aby temu zapobiec, jest ukrycie wrażliwych danych. Jednak nie tylko względy bezpieczeństwa mogą wymusić wykorzystanie funkcji "czapki niewidki". Porządek na biurku nie jest łatwy do utrzymania. Porozrzucane ikony nie pomagają w odszukaniu najważniejszych dokumentów. Możemy jednak nad tym zapanować, gdy nasz ekran oczyścimy z rosnącej sterty danych

 • Smartfony Nokia X7 oraz Nokia E6 w Polsce
  MOBILE

  Smartfony Nokia X7 oraz Nokia E6 w Polsce

  2011-06-14 (15:11) 6 opinii

  Nokia wprowadziła do sprzedaży smartfony wyposażone w oprogramowanie Symbian Anna - modele X7 oraz E6. System oferuje nowe ikony oraz funkcje zwiększające komfort obsługi m.in. łatwiejsze wprowadzanie tekstu, szybszą przeglądarkę internetową oraz nową wersję map.

  Zobacz
  Tagi:
 • Apple, Facebook oraz Twitter jak ikony świętych
  MOBILE

  Apple, Facebook oraz Twitter jak ikony świętych

  2011-05-20 (19:02) 4 opinie

  Brytyjska stacja telewizyjna BBC rozpoczęła emisję dokumentu, w którym bada wpływ wielkich marek na aktywność mózgu. W pierwszym odcinku pod lupę i rezonans magnetyczny wzięto zagorzałego fana produktów Apple’a.

 • Symbian^3 nie zostanie porzucony
  MOBILE

  Symbian^3 nie zostanie porzucony

  2011-02-28 (14:52) 0 opinii

  Mimo sojuszu z Microsoftem, Nokia nie zamierza porzucać swojego Symbiana^3 i już szykuje pierwsze poważne zmiany w jego interfejsie. Nowy wygląd zyskają m.in. ikony, ekran główny oraz widżety.

 • Nokia pracuje nad zupełnie nowymi ekranami
  MOBILE

  Nokia pracuje nad zupełnie nowymi ekranami

  2010-09-30 (13:34) 156 opinii

  Ekrany dotykowe są doskonale znane nie tylko gadżeciarzom, ale również wielu zwykłym użytkownikom nowoczesnych telefonów. Tymczasem, jak do tej pory, mogliśmy dotknąć ekranu, ale uczucie to nie działało w drugą stronę - nie jesteśmy w stanie poczuć, że dotykamy konkretnej ikony lub innego wyświetlanego obiektu. Nokia postanowiła to zmienić

 • Jak odnaleźć w sieci ciekawe ikony
  WIDEO

  Jak odnaleźć w sieci ciekawe ikony

  2010-08-27 (17:03) 0 opinii

  Potrzebujesz ciekawych ikon, a mnogość serwisów z nimi utrudnia Ci poszukiwania? Dzięki temu filmowi, dowiesz się jak znaleźć w sieci fajne ikony

 • Skąd się wzięły znane symbole?
  KOMPUTERY

  Skąd się wzięły znane symbole?

  2010-08-26 (16:00) 15 opinii

  Pierwszy komputer osobisty został zaprezentowany prawie 30 lat temu. Wizja Billa Gates’a spełniła się i obecnie komputer jest na prawie każdym biurku. Jednak nie każdy wie, skąd wzięły się powszechne używane w komputerach symbole. Postanowiliśmy więc przedstawić ich krótką historię

Znalezionoe w tech.wp.pl

Znalezionoe w wp.pl

Programy do pobrania: