wp
idg.pl
Wiadomości
25-05-2010 (12:30)

PCBoost 4.5.24.2010 - zwiększ wydajność komputera

Chcesz przyspieszyć działanie komputera a nie stać cie na nowe komponenty i boisz się ryzyka związanego z przetaktowaniem? Zainstaluj PCBoost. Osiągniesz wzrost wydajności optymalnie zarządzając procesorem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PCBoost 4.5.24.2010 - zwiększ wydajność komputera
(IDG.pl)

Cena: 11 dol.
Informacje: www.pgware.com

Pliki - TECH.WP.PL: Pobierz PCBoost 4.5.24.2010

wp

Chcesz przyspieszyć działanie komputera a nie stać cie na nowe komponenty i boisz się ryzyka związanego z przetaktowaniem? Zainstaluj PCBoost. Osiągniesz wzrost wydajności optymalnie zarządzając procesorem PCBoost to program poprawiający szybkość działania komputera. Za pomocą odpowiedniego przydzielania czasu pracy procesora do wybranych zadań zwiększa szybkość ich działania. Aplikacje najczęściej nie wykorzystują całej dostępnej mocy obliczeniowej CPU dlatego minimalizując czas jego bezczynności oraz przypisując większość zasobów aktywnemu w danej chwili programowi można osiągnąć zauważalny wzrost wydajności. Narzędzie nie ingeruje w warstwę sprzętową i nie stosuje na przykład zmiany taktowania. Dzięki temu nie zwiększa temperatury pracy i nie naraża komponentów na podwyższone ryzyko awarii.

PCBoost 4.5.24.201. (fot. IDG.pl)
Podziel się

Oprócz funkcji optymalizacji obciążenia procesora program ma wbudowane proste testy wydajności CPU. Do dyspozycji użytkownika są także statystyki pracy programu i użycia mocy procesora.

PCBoost nie ma polskiej wersji językowej. Wariant testowy programu działa 3. dni.

wp

Pliki - TECH.WP.PL: Pobierz PCBoost 4.5.24.2010

więcej w serwisie IDG.pl »

Polub WP Tech
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp