Szukaj programu

Znaleziono 24 wyników wyszukiwania dla frazy:

wycofanie


 • Nokia kasuje model 600
  MOBILE

  Nokia kasuje model 600

  2011-11-03 (02:14) 3 opinie

  Nokia poinformowała oficjalnie, że nie wprowadzi do sprzedaży jednego z trzech pierwszych telefonów z systemem Symbian Belle, modelu 600.

 • Anonimowi zmienili plany
  INTERNET

  Anonimowi zmienili plany

  2011-11-02 (13:06) 26 opinii

  Grupa hakerów odwołała swój atak, który miał mieć miejsce piątego listopada. Podtrzymują dalej deklarację ataku na nowojorską giełdę papierów wartościowych i Facebooka.

 • TomTom przestanie produkować nawigacje?
  BIZNES

  TomTom przestanie produkować nawigacje?

  2011-10-26 (11:16) 44 opinii

  Smartfony i tablety zaczynają pożerać rynek nawigacji GPS. Jako pierwszy zdał sobie sprawę z tego TomTom, który powoli chce się wycofać się z tego rynku.

 • RIM wycofuje z rynku wadliwą partię Playbooków
  MOBILE

  RIM wycofuje z rynku wadliwą partię Playbooków

  2011-05-16 (17:51) 0 opinii

  Kanadyjski koncern RIM ogłosił wycofanie z rynku wadliwej partii tabletów internetowych BlackBerry Playbook. Pula wadliwych urządzeń nie przekracza tysiąca

 • Skanery ciała znikną z lotnisk - nie sprawdzają się
  KOMPUTERY

  Skanery ciała znikną z lotnisk - nie sprawdzają się

  2010-09-23 (14:20) 2 opinie

  Skanery ciała znikną z włoskich lotnisk - poinformował w czwartek dziennik "Corriere della Sera", powołując się na Urząd Lotnictwa Cywilnego. Po 6 miesiącach testów na największych lotniskach eksperci uznali, że nie są one niezawodne i wydłużają kontrole.

 • Ponad pół miliona laptopów Vaio może cię poparzyć
  KOMPUTERY

  Ponad pół miliona laptopów Vaio może cię poparzyć

  2010-07-01 (11:12) 27 opinii

  Sony zapowiedział wycofanie ok. 535 tysięcy laptopów z serii Vaio, z uwagi na poważny defekt kontroli temperatury, który może spowodować nadmierne przegrzewanie, prowadzące do zmiany kształtu obudowy czy nawet poparzeń skóry

 • RealNetworks: ugoda z hollywoodzkimi wytwórniami
  KOMPUTERY

  RealNetworks: ugoda z hollywoodzkimi wytwórniami

  2010-03-05 (14:28) 3 opinie

  Przemysł filmowy odnotował właśnie kolejny sukces w walce z nielegalnym rozpowszechnianiem własnych produkcji. Firma RealNetworks ustąpiła w procesie wytoczonym jej przez sześć hollywoodzkich wytwórni, zgadzając się na całkowite wycofanie ze sprzedaży programu RealDVD służącego do kopiowania zabezpieczonych płyt DVD. Dotychczasowych 2700 nabywców otrzyma zwrot pieniędzy.

  Zobacz
  Tagi:
 • RIAA spuszcza z tonu. Oskarżona o piractwo odrzuca propozycję
  TECH

  RIAA spuszcza z tonu. Oskarżona o piractwo odrzuca propozycję

  2010-01-28 (19:30) 5 opinii

  Skazana za piractwo na karę 54 tys. dolarów Jammie Thomas-Rasset otrzymała (po cichu) propozycję od RIAA, która zakładała wycofanie zarzutów w zamian za zapłacenie przez nią o ponad połowę mniejszego odszkodowania. Kobieta nie zgodziła się na takie rozwiązanie.

  Zobacz
  Tagi:
 • Microsoft zapowiedział wycofanie z rynku encyklopedii Encarta
  KOMPUTERY

  Microsoft zapowiedział wycofanie z rynku encyklopedii Encarta

  2009-03-31 (14:00) 12 opinii

  Po szesnastu latach od zaprezentowania pierwszej odsłony encyklopedii Encarta Microsoft zapowiedział zakończenie prac nad tym produktem. W najbliższych miesiącach wstrzymana zostanie sprzedaż oprogramowania, a ponadto zamknięte zostaną serwisy internetowe Encarty.

 • I tak nie unikniecie Visty
  KOMPUTERY

  I tak nie unikniecie Visty

  2008-05-05 (13:30) 314 opinii

  Wiele firm wciąż waha się, czy rozpocząć migrację na system Windows Vista, jednak wcześniej czy później przedsiębiorstwa mogą zostać do tego zmuszone - twierdzi Ben Gray, analityk z firmy Forrester Research. Jego zdaniem, będzie to konieczne, ponieważ Microsoft planuje rychłe wycofanie z oferty Windows XP ale nie podaje jednocześnie konkretnego terminu wprowadzenia na rynek kolejnej, lepiej przystosowanej do potrzeb użytkowników korporacyjnych, wersji Windows.

  Zobacz
  Tagi:

Znalezionoe w tech.wp.pl

Znalezionoe w wp.pl

Programy do pobrania: